SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przesiadka z siłki do domu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jak coś, to służymy pomocą

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
najlepiej (jak chcesz oczywiście) to drążek na ścianę, albo rozporowy, jak Ci nie przeszkadza podciąganie się w futrynie.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1191
rozporowy mam, niestety nie nadaje się do moich futryn dlatego zmuszony jestem kupić taki na ściane albo sufit...chociaż też nie wiem gdzie go zawiesze i obiawiam się że coś mogę zniszczyć, niestety nowe budownictwo nie jest zbyt solidne i ściany budują chyba ze styropianu ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tia ... scianki dzialowe z kartongipsu, futryny z papieru prawie a sciany z silikatu co sie kruszy - dokladnie z tego wzgledu nie mam drazka, ale:

jak bedziesz kupowal drazek do sciany to zwroc uwage na wysieg tzn. jak bedziesz cwiczyl twarza do sciany to odstep musi byc taki zeby kolanami nie obijac sie o sciane. Szwagier kupil taki drazek ze za kazdym razem ma zdarte kolana po treningu, a odwrotnie cwiczyc sie nie da bo znowu plecy sie nie mieszcza i glowa LOL - pewnie ten kto to projektowal nigdy sie nie podciagal na swoim sprzecie.


pozdrawiam

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2009-08-11 19:05:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1191
dlatego chyba kupie taki na sufit, z resztą nie mam nigdzie w pokoju wolnej ściany, a taki sufitowy to mogę nawet na środku pokoju walnąć ;p
no i chyba sufit też chyba wytrzymalszy jest z natury niż jakaś tam ściana działowa na przykład.
chyba przekonałem się do tego planu lafaya, fbw nie byloby jak ćwiczyć póki nie miałbym ławki, a pompki się chyba do tego planu nie nadają...z resztą jakaś nowość przynajmniej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Proteo-system jest mnostwo cwiczen z roznymi pompkami :) Pompki to jedno z najlepszych cwiczen wg mnie i jest ich wiele odmian:)

TO jak bedzie walil drazek do sufitu to jeszcze zaopatrz sie w wykrywacz przewodow :) bo dzisiejsi budowlancy maja w d**** plany i przewod moze byc wszedzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim skromnym zdaniem przy obciazeniu do 35 kg na sztandze to przy fbw obciazenia starczy ci tylko na krotki czas, a Lafay starcza naprawde na dlugo, jak cwiczysz juz dluzszy czas to pierwsze poziomy przelecisz blyskawicznie, ale potem bedziesz musial sie juz postarac. faktycznie drazek jest niezbedny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Darnok jakis czas temu widzialem cos takiego jak piszesz. kumpel kupil drazek zamocowal do sciany i po jakis trzech tygodniach w trakcie powrotu po wymyku do wiszenia spadl na podloge razem z drazkiem i kawalkiem sciany dzialowej. gdyby sciana puscila chwile wczesniej mogloby skonczyc sie nieciekawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No niestety budownictwo podlej jakosci jest teraz :(

Ale: kiedys na silce Trener mial swoj stojak do podciagania wolnostojacy (nie zebym sie chwalil bo ja jestem slabeusz, ale byl to sprzet Pana Janka Łuki, ktorego mialem okazje poznac i ktory mnie opier tego na silce itd. - dawne dzieje:) i napisalem do Keltona czy zrobia taki drazek wolnostojacy. Mam im wyslac rysunek pogladowy. Wezme sie za to jakos na dniach. Uwazam ze warto by bylo zaprojektowac sprzecik tj. drazek do podciagania na stojakach ktore pozniej skada sie i chowa. Same zalety: stabilny, nie szpeci chaty, przenosny hehe

Co Wy na to ?


Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2009-08-12 00:13:46

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2009-08-12 00:15:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomysl wydaje sie fajny tylko ciekawe ile bedzie kosztowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest sens??

Następny temat

Plan treningu dla osób początkujących

WHEY premium