SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerywanie ćwiczeń.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 427
Czasami zdarzy mi się przerwać ćwiczenia między seriami na kwadrans lub nawet dłużej. Bardzo negatywnie wpływa to na trening czy raczej nie ma większego znaczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
ja moglbym nie miec nawet przerw, no nie w sumie przy przysiadach 30 sekund
ale jak na masie wskazane 2minuty to czekam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
musisz robic rozgrzewke jeszcze raz. cwiczenia traca sens. jest jest tak regularnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
no jasne że ma wpływ, organizm się wystudza, nie powinieneś robić przerw dłuższych niż 5 min. a jak robisz to jak Pepo napisał od nowa rozgrzewka musi być jeszcze raz. Ale to sensu nie ma, na siłkę się idzie ćwiczyć a nie o******lać

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 427
Wielkie dzięki za odpowiedz. Już nigdy więcej nie przerwę treningu. Nawet jeśli by się paliło Sog poleciał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
'nie powinieneś robić przerw dłuższych niż 5 min.' a trening silowy?? przerwy 5 i nawet wiecej minut to normaka ubiera sie cieple wdzianko i czeka

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
5 minut spokojnie wystarczy żeby ustabilizować oddech, nawet przy ciężkich seriach w przysiadach dla mnie więcej niż 5 minut to nie jest normalka, nawet w treningu siłowym.. ale ile ludu tyle opinii

Zmieniony przez - Stoker w dniu 2010-06-01 13:36:59

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
wielu czolowych gosci od TS robi przerwy nawet po 15minut

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
no tak, ale on osiągają wyniki i bawią się z ciężarami, które dla przeciętnego zjadacza chleba są niemożliwe nie powinniśmy się do nich porównywać

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 427
Otóż to Nie chodzę na publiczną siłkę tylko mam sprzęt u siebie i dlatego czasami raz na trening ktoś przyjedzie do mnie w jakiejś sprawie lub muszę gdzieś wybyć na moment i tylko dlatego przerywam trening na ten czas. Bynajmniej nie dlatego, że potrzebuję tyle czasu na odpoczynek po serii ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 196
Ja robie przerwy od 45s-70s (ćwicze sam)

---------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
aja po 4-7minut zazwyczaj operacje serca jednak spowodowaly ze potrzebuje dluzej odpoczac

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pas elektrostymulacji ,Co o tym myśliczie???

Następny temat

"TRENING CYKLICZNY - GRUPA I" [by Michail] - pytania, na które nie znalazłem odp.

WHEY premium