SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwanie cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5704
Domyślam się, zawsze było ok. Pół roku temu, miesiąc przed cyklem itd. Nic znaczącego nie robiłem, nie jadłem, nie wbiłem tylko ten test. Trochę przeziębiony jestem ale nie wiem czy aż tak mogłoby namieszac. Test i tak lipa 1818 przy biciu e4d


Zmieniony przez - Sordo w dniu 2019-04-09 15:42:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Skoro się domyślasz to całkiem ok
My tutaj podchodzimy poważnie do leków i robimy badania
Wklej te wyniki badań
Masz badania testo estro prl prog lh i fsh przed cyklem zrobione aby wiedzieć do czego równać ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5704
Lodzianin nie jestem jakimś lajkiem i chciałem podejść poważnie do tematu. Badania robiłem większość, te które wymieniłeś mam również. Były robione wszystkie 14lutego nie oszczedzalem i kosztowało mnie to 300zl. Chciałem podejść do wszystkiego z głową i odezwałem się do kolegi (kulturysty) nie znając go wcześniej. Odpalił mi właśnie Malaya obiecując że jest to git i legit towar u nich. Odalliłem go dopiero 19 marca bo wypadła mi robota w delegacji. Czekając do 5 strzału aż pójdę na badania i sam sprawdzę jaki git. Okazało się wielkie g**** bo wynik 1818 wydaje mi się że jak na pierwszy kontakt to licho. Miałem się odzywać po resztę tzn ai itd. Widząc co wcisnął mam ograniczone zaufanie już do niego. Patrząc na morfologie wystraszyłem się (prawiczek w tych sprawach), lekarz widząc to mówi że jakiś stan zapalny mam. Stawiam dla tego od razu na towar bo jednak to lichy under patrząc na wyniki. Od kiedy zacząłem wbijać za kilka dni jakoś dziwnie się czuje, oprócz bólu głowy czasem. Myślę że to możliwe też od wysokiego estro które może już czuje nie znając pojęcia jak na mnie taka nadwyżka działa.
Myślałem żeby kupić teraz coś naprawdę ze swojego regionu ktoś kto wbija i lecieć dalej propem zobaczyć jak będzie Ale nie wiem czy jest to sens ryzykować przy takiej morfologii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
jeśli to od towaru to stan zapalny zaraz zejdzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5704
Tak sądzisz? A co myślisz o tym Malayu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Kiedys bilem malaya i to był dobry lab ,ostatnio z opiniami trochę podupadł

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5704
Test 1818, estradiol 125. Myślisz, że jest tam coś ok tych 250mg z tym, że dużo konwertuje? Bity e4d. Jaki powinien być wynik zadowalający na tej dawce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Zależy od organizmu, wagi delikwenta. Ja ostatnie badanie miałem na 250mg susty vertex i 2500jm hcg ovi/week. Wyszło ponad 2000. Koleżka jechał to samo, tak samo i 1700 wynik. Ale fakt że MT dostaje ostatnio słabe opinie.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 303 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10661
Po samym estradiolu widac ze w tescie siedzi test. Twoj wynik 1800 nie swiadczy o tym ze slaby towar. Jak 5 osob wbijaloby to samo co ty to byloby 5 roznych wynikow, jeden lepszy inny slabszy. Ja do 6 tygodnia mialem test w widelkach, dopiero od 6 tygodnia wystrzelilo. Tez mialem wala z apteki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
a wez przybij 600 wek i miej tylko polowe wyzej normy a innym wywala 3-5 razy ponad :D kazdy jest inny, a jesli stan zapalny to przejdz na inna firme i pociagnij cykl, zbij estro i zobacz moze uda sie skonczyc cykl

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Insulina pierwsza styczność pomoc w rozpisce jak brać.

Następny temat

Dobrane dawki T3

WHEY premium