SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwa po 1 cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 926
pawełj36
Klatka +2cm I waga szczytowo 98kg...od 1 stycznia do dzisiaj waga spadła z 95 na 91(od kiedy jestem na nowej diecie)...reszta bez większych zmian...napisałem że zupełnie nieudany cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
nie wiem jak Ci pomóc

po suście z metą 38 w ręku masz i chcesz redukować, co tu robić z Tobą

bfu wysokiego nie masz, ale zostanie Ci pewnie ze 35 w ręku jak zaczniesz wycinać, bo tutaj chyba jeszcze z jedzeniem nie jest do końca dopięte. Jedzenie trzymasz od dwóch tygodni teraz dopiero?

Zrób te badania, wklej i pomyślimy, ale ja bym odpuścił redukcję, cofnął się do podstaw i skupił się na suplementacji, odżywianiu i ćwiczeniu :x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 926
Dietę restrykcyjnie trzymam od czerwca 2017. Z tym że od czerwca była to dieta nastawiona na ok 5200 kcal I to trwało do końca roku. Od stycznia nie liczę kcal tylko makro(Dieta za ktora place 150 zeta miesiecznie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 926
Wszystko opiszę jak wygladalo:
Do konca roku zarcie praktycznie cały czas takie samo:1 posilek 5jaj 150karczku 2 tostu z szynka drobiowa, 2-4 posilek 200gkury 100ryzu i 150g warzyw, po treningu(5posilek)400g batatow i 200g tunczyka i 150g brokuly...z supli przed i po treningu bcaa i kreatyna A po białko...rano witC, aspargin, multiwit., omega3 i magnez...wieczorem aswhwaganda cynk i omega3
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 926
Od stycznia w zasadzie zmieniłem tyle że dawki mięsa zmniejszyłem z 200 na 170 i śniadanie bez węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 926
Z badań mam zrobić estro prolaktyne testosteron ....czy coś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 926
Pomóżcie proszę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
pisz w jednym poście, jak się namyślisz coś dodać to je edytuj, nie rób śmietnika

test, e2, progesteron, prolaktyna

tłuszczu w tej diecie na pewno tyle nie masz, co rozpisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 926
Ok...do 2-4 posilek dodaje 20g oleju z pestek winogron lub rzepakowego...A do śniadania 70g awokado
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 926
test, e2, progesteron, prolaktyna...co to e2?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl pod SW OXA + Prop + Winko oral

Następny temat

problem z erekcja na cypionacie

WHEY premium