SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przelicznik kcal, w/w,b,t

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
Jaki jest najlepszy program do przeliczania kcal,w/w,b,t? Żeby ułożyć dobrze dietę ? Znam dwa : potreningu oraz kalkulatorkalorii.net , inaczej podają wartości może znacie inny lepszy kalkulator gdzie będę mógł normalnie ułożyć dietę , myślałem że mam dobrze ułożoną ale teraz widzę że rożnie te kalkulatory pokazują
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Polecam korzystać z narzędzi serwisu potreningu.pl

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1274
te kalkulatory maja dac nam lekka orientacje ale nie sa jakims super wyznacznikiem. ja uzywam potreningu.pl i jestem zadowolony :) sam musisz korygowac diete. dodawac, odejmowac kcal i obserowac co sie dzieje z twoim cialem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
zapotrzebowanie kcal proponowałbym policzyć tutaj: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

Oczywiście,jw,są to orientacyjne obliczenia,które i tak skorygujesz w praktyce

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
A z waszego doświadczenia - sprawdza się mniej więcej ten kalkulator z potreningu.pl? Dość duże liczby tam wychodzą. Możliwe jest to, że przy takiej aktywności i danych:

Wiek 19 lat
Waga 89kg
Wzrost 174cm
Siłowy 4x week
Cardio 3x 20min, 2x 45min
Praca od 5 rano ( wstaje już o 3:30 )

Moje zapotrzebowanie wychodzi w granicach 3400kcal? To chyba dość duża ilość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
za duzo (wg mnie) osobiscie odejmuje od tego co wyszlo 200 kcal , u mnie bylo napisane ze 3300 , ja zaczalem masowac od 3000 i zbyt szybko do gory leciala waga ( tyle ze ja aerobow nie robilem ) Najlepiej zacznij od tego co wyszlo (zrob na czczo pomiary ,wage ) i po tygodniu sprawdz czy nie za szybko leci do gory

Troche lipa bo tydzien nie jest zbyt dobrym wyznacznikiem jakosci diety bo jak wiadomo jezeli jestes po redukcji czy cos i z dnia na dzien dolozysz tyle ww to sporo zlapie glikogen i wtedy skoki wagi moga byc duze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 witamin wspomagających regenerację mięśni

Następny temat

Dieta do oceny + trening

WHEY premium