SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przegrana TKD

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 862
witam mam taki problem przegrałem z zawodnikiem na zawodach mam zielony pas on czerwony byłem większy myślałem że dam rade ale koleś mnie spalił szybkością nie mogłem go dostac ani złapac. A teraz prosze jak by mi ktoś powiedział albo ułożył plan ile razy mam trenowac jak mam trenowac kiedy sie rozciągac itp chodzic na basen mam nadzieje że nie tylko ja bym mógł z niego korzystac poprostu dobry plan bo ja jakoś nie moge ułożyc.
Ps jeśli chcecie krytykowac nie piszczie nic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 918
moze po prostu zmien kolor pasa.

EX FONTANA PURA ET HORDEUM DISTICHUM NUTANS ET HUMULUS LUPULUS BAVARICUS
NUNC EST BIBENDUM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Już wszyscy biegną żeby Ci ułozyć cały plan treningowy, może jeszcze dieta do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12460
Ja powiem tylko tak. Tamten poprostu okazal sie lepszy anjwidoczniej bardziej przylozyl sie do treningu. Pozatym niemysl ze jak ejstes wiekszy to odrazu wygrasz bo to bujda. Jedyne co ci zostaje to przylozyc sie bardziej do treningow poprostu dodaj jakis trening w domu wytrzymalosciowy neiwiem pobiegaj sobie no i bardziej sie przykladaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Od układania treningów masz trenera.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Jakbyś się nie przyłozył, na ogół zawsze kiedyś trafi się ktos bardziej utalentowany, szybszy, w lepszej formie itd. A może on trenuje dłużej od Ciebie (nie każdy leci na każdy egzamin) albo ma lepszego instruktora.Chyba zbyt emocjonalnie podchodzisz do tego, porażka na zawodach to nie jest koniec świata. J/w: pogadaj z trenerem co i jak mógłbyś poprawić (on Cię widzi na co dzień a nie my), trenuj intensywniej, sparuj z lepszymi od siebie i przestań traktować pas oraz gabaryty jako jakiś superwyznacznik bo się jeszcze nie raz możesz tak przejechać.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Trzeba było od razu polecieć do trenera

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
1 primo ULTIMO
Pas nie ma znaczenia

2 primo
Jak długo trenujesz, który to był Twój start na zawodach?

3 primo
Jak często trenujesz?

4 primo ULTIMO II
Nikt ot tak tutaj nie ułoży Ci wyczynowego planu treningowego, z kilku powodów, chociażby takich że nic o Tobie nie wiemy. Od tego masz Twojego trenera, (to już mówiły Ci osoby przede mną) On bowiem obserwuje Cie na treningu, czy się przykładasz czy masz olewkę. To że jesteś większy nie czynni Cię lepszym (czasem nawet nie jesteś w lepszej sytuacji).

5 primo
Jeśli walczysz z mniejszym (pewnie szybszym) przeciwnikiem, to starasz się łapać go z wyprzedzenia - atakujesz gdy znajdzie się On w Twojej strefie bezpieczeństwa (mówiąc prościej napjerdalasz w momencie gdy sięgnie Jego, Twoja ręka/noga).
Jeśli wiesz/widzisz że przeciwnik jest szybszy, to musisz jego prowokować żeby to On pierwszy zaatakował i wtedy boom kontra.
Ale o taktyce możemy rozmawiać godzinami, póki co śmigaj na treningi

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
wirda, wg. mnie pytanie nr1 to: ile masz lat ;)

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Hm.. myślałem o tym, możemy w takim razie przesunąć moje 'prima' dodając pytanie o wiek ;)

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 180
hahahahahahhaha
za***isty temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks a chora noga i plecy

Następny temat

MT + Siłka + Bieganie

WHEY premium