SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeglad wszystkich sklepow internetowych na wyspach.

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14648

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
A gdzie sa taki ladne gory?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
niedziela tez?

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
to widok na snowdon - najwyzszy szczyt anglii, walia, poltorej godz autem z bham, tanie hotele wokolicy 35 od osoby srednio

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
Chlopak ten skrupulatnie reklamuje Vital Max wiec dlatego wspomnialem osobiscie nic nie mam do tej firmy a propos Treca to...hm...kazda firma ma jakis dobry produkt lub produkty, rowniez Vital Max dla ktorego sle pozdrowienia jezeli urazilem w jakis sposob.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
nie uraziles ;)
Ale tak sie sklada ze jestem glownym przedstwicielem Vitalmaxa.
Jesli ta osoba skrupulatnie reklamuje Vitalmaxa to chwala mu za to! Nie mam przeciwo temu by dobrze o Vitalmaxie mowily osoby zarowno takie ktore maja wiedze na temat suplementow jak i takie ktore nie maj zielonego pojecia na ten temat! Ja nikogo nie dyskryminuje jesli chodzi o ich wiedze. Z reszta sam napisales ze ta osoba ''wcisnela'', bo tak to trzeba nazwac BSN'a wiec nie widze tu powiazania z nasza firma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
Heh i tym sie roznicie od innych firm, z zadowoleniem wciskacie produkty!!!leeeeeeeeeeee co to za reklama????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
NKT, niedziela tez, zapraszam z zona i synkiem na kawe. Moj patryk bedzie mial kolege do zabawy! Bedzie nam bardzo milo!

Snowdonia....a slyszalem, slyszalem o kolejce na gore ktora jezdzi powyzej chmur. Caly cas planujemy by tam wyjechac. My jezdzimy regularnie na poludnie Walli - Tenby, Pembroke, Manorbier - przepiekne plaze i klify. Noca, przy pelni ksiezyca jest tak jasno ze we wioskach wylaczaja swiatla na ulicach a Twoj cien jest 100m!
JEst to niesamowite miejsce gdzie mozna zauwazyc najwiecej (moim zdaniem) spadajacych meteorytow! Niesamowity widok lezec na szczycie klifu i patrzec w gwiazy! Do tego bardzo duzo zamkow, no ale gdzie ich w UK nie ma ;)

Dzisiaj wieczorem bede w biurze do pozna bo mamy dostawe. Wpadnij jak bedziesz mogl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
Iron, nie podejmuje rozmowy z Toba skoro nie kumasz sensu moich wypowiedzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
Kumam, kumam sprzedaz za wszelka cene ale mnie to w ogole...pozdro!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
dzis wieczorem sie pakuje i uderzam w Walie wracam jutro, bedziemy w kontakcie

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Klub Forma Biała Podlaska ''Przerost formy nad treścią''

Następny temat

Xbox 360

WHEY premium