SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeglad wszystkich sklepow internetowych na wyspach.

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14532

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
atibell wystarczy zobaczyc jak wygladaja 3 strony ktore na poczatku podalem i na tym sie wzorowac. Czesto sie zdarza ze ci ktorzy doradzaja nie maja zielonego pojecia o tym co mowia.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Jeżeli chodzi o wybór, to niekoniecznie Ameryka (chociaz stamtąd jest większość najlepszych supli) - ale dobrze to wygląda, jeżeli w każdej kategorii suplementów można dostać najpopularniejsze produkty z tej grupy. Np chcę kupić MHP UYM, u ciebie jest w dobrej cenie - OK, biorę. Ale za miesiąc albo dwa będę chciał PVL Mutanta i będę musiał się rejestrować w innym sklepie, bo w twojej ofercie tego nie ma. Dlatego dobrze jest śmigać regularnie po forach, bo dużo ludzi jest na bieżąco z rynkiem i nowymi produktami i w ten sposób zbierać info, którymi produktami warto się zainteresować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
RemyLogan - MHP UYM - za £36.99 a Mutant za 47.99 - wszystko jest. ;)

Wasal - masz racje tyle ze te osoby, ktore sie nie znaja tez sa naszymi klientami i maja prawo wypowiedziec sie co by chcieli by taki sklep mial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
A Doriana Lean Gain macie?

To byl tylko przyklad, ale mysle, ze wiesz o co mi chodzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
Pewnie Remy ze wiem. My dokladnie tak samo robimy... caly czas szukamy za tanszymi dostawcami. Czesc zamawiamy u jednego czesc u innego a czesc sprowadzamy z USA czy Francji. I staramy sie utrzymac jak najmniejsze marze. Jest trudno nam maluczkim konkurowac z wielkimi jak cheapsupplements czy monstersupplement ktorzy i tak nie maja wszystkiego najtaniej. To sa duze firmy i to ze maja cos taniej to nie znaczy ze narzucili sobie mniejsza marze... po prostu zamawiaja w wiekszych ilosciach i maja te produkty taniej, a zarobic sobie na klientach i tak zarobia. Ja jedynie moge zapewnic ze nasze polskie male sklepy naprawde bardzo sie staraja by zadowolic klientow. Docenia to juz wielu anglikow tylko szkoda ze naszych rodakow tak ciezko zadowolic. ;( Coz, staramy sie, robimy co mozemy, moze kiedys sie uda...i po to ten maly quiz.
Z Dorianem ciezko....popadl w tarapaty i juz nie bedzie ta marka produkowana ;(
Zobacz to:
http://www.bodybuilding4you.co.uk/gasparisuperpump250800gsizeon1290g-p-825.html
czy to:
http://www.bodybuilding4you.co.uk/gasparimegamassstackgifts-p-820.html
Wydaje mi sie ze sa to dobre deale do tego tyle gratisow!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19931
mi sie wydaje te ten cały post jest/ma na celu reklame waszego sklepu....co by was interesowało jak wygladaja sklepy ?? jaka jest obsługa ?? i jakie ceny??
chcecie miec same dobre opinie o swojim sklepie i mase klijentów to walczcie......

Zmieniony przez - SharkMen w dniu 2009-07-06 08:47:32

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Cóż, myślę, że na tle innych polskich sklepów wasz wypada całkiem przyzwoicie. Lista dostępnych producentów jest wystarczająco długa, żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Ceny nic mi nie mówią, bo mieszkam w Irlandii.

Po szybkim rzucie oka na wszystkie podane sklepy gdybym miał wybierać, to byłby albo wasz sklep, albo paker. Niestety ze wskazaniem na pakera ze względu na płatności przez PayPal (chyba, że u was nie zauważyłem). Ale na końcu i tak decydującym czynnikiem byłaby suma ceny i kosztów przesyłki - i tu z angielskimi sklepami czasem chyba trudno jest konkurować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
hmmmmmmm ja tam pierdziele te zakupy w necie raz sie nacielem wiecej nie chce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
Remylogan----- bardzo dziekuje za 100% obiektywna opinie! Postaramy sie wlaczyc Paypal tylko jest to strasznie droga instytucja, mam nadzieje ze nie wplynie to na ceny produktow. Koszt wysylki w UK mamy za darmo, trzeba bedzie porpacowac nad przesylkami zagranicznymi. Dzieki stary za niezle info!

SharkMen - Tak masz racje, to jest proba zaciagniecia opini wsrod osob ktore maja cos do powiedzenia. Zapraszam do dyskusji, mozecie tez cos z niej wyciagnac dla waszego sklepu. Wspolnie mozemy pomyslec jak by tu poprawic nasze sklepy. Nie przedstawiam tu mojego zdania tylko pytam sie o zdanie fachowcow. Moim celem jest zdobycie obiektywnej opini by moc poprawic swoj sklep. Nic wiecej!
Jesli chodzi o dobre opinie i mase klientow - nie bedziemy z nikim walczyc... Raczej wolelibysmy wspolpracowac -zapraszamy do wspolpracy. Wasz sklep umiescilem znacznie wyzej od mojego. Mozecie pomoc mi prowadzic te dyskusje. Jestem pewien ze niedlugo bedzie tu wiele wiecej osob. Odnosnie nas samych to jestesmy jacy jestesmy,raz lepsi raz gorsi ale najwazniejsze ze staramy sie caly czas poprawiac, ulepszac i bierzemy sobie do serca opinie klientow.

Karol_ dzieki za info____ja tez wole cos dotknac zanim kupie ale w dobie internetu jest coraz wiecej klientow ktorzy wola zaplacic mniej (nie oszukujmy sie wynajem sklepu i inne koszty podwyzsza ceny produktow). Tak mas racje niektore ceny u nas na sklepie s wyzsze od konkurencji - nie boje sie do tego przyznac. Ale to jest wynikiem tego po jakich cenach zakupilem towar. Jakbym kupil tanio to na pewno cena bylaby niska tak jak ceny naszych pozostalych klientow. A wychodze z zalozenia ze lepiej dany produkt miec na stanie nawet jak jest drozszy niz by go w ogole nie bylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
atibell, myślę, że jeżeli chodzi o przesyłkę zagraniczną, to należałoby się skupić głównie na Irlandii, bo jest to względnie blisko, a polonusów jest tu grubo ponad 100 tys (jeszcze ), więc jakiś tam potencjalny rynek zbytu jest. Nie może to kosztować dużo - ja ostatnio za paczkę 12kg z myprotein zapłaciłem mniej niż 7 funtów.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Klub Forma Biała Podlaska ''Przerost formy nad treścią''

Następny temat

Xbox 360

WHEY premium