SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeglad wszystkich sklepow internetowych na wyspach.

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14549

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
No i wszystko siadlo ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Co siadlo?

Co wyszlo z tego "konkursu", co to wszyscy doradzali, jak rozbujac sklep i mialy byc fanty dla najlepszych pomyslodawcow?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
I co bys doradzil Remy, kto wniosl najwiekszy wklad procz spamu do tego konkursu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Oszukales NAS

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Jak Wasal - OSZUSTWO!

To nie mój konkurs był, więc ja nic tu nie będę radził. Ale myślę, że parę sensownych sugestii padło w temacie. Zresztą, co tu dużo gadać, ja swoje już przeżyłem, więc cudów się raczej nie spodziewałem

Zmieniony przez - RemyLogan w dniu 2009-11-06 23:06:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Jestes ze Szczytna jak Koniu

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
No

mieszkałem tam ładnych dwadzieścia parę lat, ale o Koniu niestety nigdy nie słyszałem. I nikt z moich znajomych też nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 337 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4729
http://www.sshealthfoods.com/ ja zawsze w tym sklepie się zaopatruję ostatnio kupiłem gain fast 2,3 kg za 17,99 funtów a w tym sklepie co atibell ma w podpisie widzę że 24,99 funy stoi, ale jedno muszę przyznać smak to ma za***iaszczy (czekolada)

a co do supli od maximuscle to nie polecam , kiedyś cyclone kupiłem.W smaku było tak paskudne że szkoda gadać no i ceny mają wy***ane, 1,1 kg kreatyny 39 funtów o ile się mylę (i to chyba czysty mono)

To know your own limits, you must first know your foe's limit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Artibal wydymal wszystkich hehehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
A bo nieeeeee! ;) Zrobilem losowanie, spisalem wszystkie nicki i moja asystentka (Krzysztof) wlozyla lapke - wyciagnal - Przemka008 ;) Gratuluje. Przemku wyslij nam prosze swoje namiary 07912092233. Torba treningowa Gaspari, Proteina 70 2,5kg, batony, gazety Muscular Development i inne reklamowki. Nic specjalnego ale zawsze cos.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Klub Forma Biała Podlaska ''Przerost formy nad treścią''

Następny temat

Xbox 360

WHEY premium