SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedwczesny wytrysk

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 601563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 56924
PRZEDWCZESNY WYTRYSK - Problem którego nie musi być.

Gdyby seks był jedna z olimpijskich konkurencji, czy chciałbyś zdobyć zloty medal? To zależy między innymi od tego, w której konkurencji chciałbyś wystartować - w biegach na krótki czy na długi dystans. W czasach gdy wszystko jest szybsze i krótsze, jedynym miejscem gdzie szybkość jest zupełnie niepotrzebna jest sypialnia. Mężczyźni którzy szybko dochodzą do orgazmu żartują na temat swojej męskości i "gotowości bojowej" i wychwalają swoje możliwości sprinterskie. Jednak zapytajmy się ich partnerek jakimi są kochankami, a okażę się że potrafią być samolubni i agresywni.
Zapytacie się teraz kiedy jest za szybko - czy 45 sekund czy też 45 minut? Prawidłowa odpowiedź jest uzależniona od doznań seksualnych partnerki - jeżeli uważa ona że za szybko kończysz stosunek, to po prostu kończysz go za szybko i kropka! Z fizycznego punktu widzenia młody, zdrowy mężczyzna jest w stanie utrzymać erekcje przez dłuższy czas. Jednak wielu jest przystosowanych do szybkiego rozładowania seksualnego, wobec takiego faktu stosunek staje się niczym innym jak forma presji, obowiązku z którego trzeba się jak najszybciej wywiązać - niestety tam gdzie kończy się sztuka kochania kończy się związek partnerski.
Celem tego postu jest doradzenie tym którzy mają problem z przedwczesnym wytryskiem - kluczem do rozwiązania tego problemu jest umiejętność kontrolowania reakcji seksualnych i powstrzymywania orgazmu do sprzyjającego momentu.

PROBLEMY O PODŁOŻU PSYCHOLOGICZNYM:

Pierwotny przedwczesny wytrysk oznacza że ten problem istnieje już od samego początku twojej aktywności seksualnej, ma podłoże psychologiczne i stanowi najczęściej spotykana u mężczyzn dolegliwość seksualną. Jest to zachowanie nabyte na drodze najwcześniejszych doświadczeń seksualnych - kiedy to prawdopodobnie zachodziła potrzeba szybkiego załatwienia sprawy. Jeżeli wytrysk następuje zbyt szybko zastanów się, czy przypadkiem nie dotyczy ciebie któraś z podanych poniżej sytuacji, z których każda spowodowana jest pośpiechem:
-Dojrzałeś seksualnie w wieku 13 lub 14 lat i przez następnych kilka nie udało ci się znaleźć partnerki stałej partnerki do seksu i pomagałeś sobie masturbowaniem. Robiąc to samotnie doprowadzałeś sie do wytrysku w ciągu 1-2 minut.
-Twoje partnerki były równie młode i niedoświadczone jak ty i w miarę wzrostu podniecenia wycofywały się ze zbliżenia. Nauczyłeś się, ze albo osiągniesz orgazm szybko, albo w ogóle go nie osiągniesz.
-Wpajano ci że seks jest "złem koniecznym" służącym tylko i wyłącznie do prokreacji i nie jest czymś co może sprawiać ci wielką rozkosz - to miało by być tylko jak najszybsze zakończenie "haniebnego" precederu.

Wskutek przeżycia takich doświadczeń u mężczyzny wykształca się biologiczny zegar regulujący czas potrzebny do podniecenia się i osiągania orgazmu. Jednak przedwczesny wytrysk może stać sie nawykiem. Brak kontroli może wynikać z dwóch przyczyn: wewnętrznego zegara reakcji seksualnych mężczyzny oraz jego nieświadomości tego jak szybko się podnieca.
Przy współpracy cierpliwej partnerki i częstotliwości współżycia 2-3 razy w tygodniu można po upływie 3-4 miesięcy osiągnąć zadowalającą kontrole nad wytryskiem. Sprawdź w tabelce "8 kroków do pokonania przedwczesnego wytrysku", jakie sygnały może ci nadawać twoje ciało, gdy dochodzisz do mementu, w którym nie jesteś w stanie powstrzymać się od osiągnięcia orgazmu. Każdy krok ma określony cel i znaczenie, więc należy go dobrze opanować przed przejściem do następnego.
Aby zrozumieć ten sposób myślenia, porównaj sobie, jak wygląda kichanie. Gdy czujesz, że chcę ci się kichać, nadchodzi taki moment w którym już nie możesz się od tego powstrzymać. W przeciwieństwie jednak do kichania, orgazm będzie ci wysyłał wcześniej wiele sygnałów ostrzegawczych. Każdy sygnał - wzrastające napięcie, szybszy oddech, uczucie że zaraz pęknie tama - związany jest z umiejętnością dostrojenia się do fal twojego ciała.
Ten ośmio-etapowy program może ci pomóc wykryć i zrozumieć sygnały wysyłane przez twoje ciało oraz uniknąć dojścia do "punktu bez powrotu", zanim ty i twoja partnerka sami zdecydujecie, że nadszedł już czas do osiągnięcia orgazmu. seria ćwiczeń które możesz wykonać sam, lub najlepiej i jeżeli to możliwe, z partnerką, nauczy cię słuchać twego ciała, zrozumieć jak sie podnieca i wyczuwać gdy zbliża się do osiągnięcia orgazmu. Program ten nastawia twój wewnętrzny zegar reakcji seksualnych i, przy zdobyciu praktyki pozwoli ci osiągnąć pełna kontrolę.

OSIEM KROKÓW DO POKONANIA PRZEDWCZESNEGO WYTRYSKU:

Następujące ćwiczenia mają na celu nauczenie cię odzyskiwania pełnej kontroli. Kroki od 1 do 4 możesz wykonywać samodzielnie, od 5 do 8 zaś z partnerką - nawet bez jej pomocy możesz wiele osiągnąć.
-Krok 1: Start/Stop - Zacznij od masturbacji prawie do wytrysku. Zatrzymaj się i zrób co najmniej 15-sekundową przerwę, a następnie kontynuuj prawie do wytrysku. Powtarzaj kilkakrotnie Start/Stop przez około 20 minut. Pozwoli ci się to dostroić do fal nadawanych przez twoje ciało.
-Krok 2: Start/Zwolnij - Jest to ćwiczenie podobne do pierwszego z tym, że zbliżając się do wytrysku powinieneś zwolnić zamiast przestawać. Następnie możesz przyśpieszyć tempo stymulacji, by znowu podnieść poziom podniecenia. Ćwiczenie powtarzaj przez 20 minut.
-Krok 3: Start/Stop z lubrykantem - Powtórz pierwsze ćwiczenie przy użyciu lubrykantu. Jest to bardziej podniecające i sprawia że penis jest bardziej wrażliwy na dotyk.
-Krok 4 Start/Zwolnij z lubrykantem - podobne do ćwiczenia pierwszego z tym, że przy użyciu lubrykantu.
Powtórz krok od 1 do 4 z partnerką. Mów jej kiedy się zatrzymać, kiedy zwolnić lub przyśpieszyć. Pomóż jej zrozumieć, że to co robicie, jest forma terapii na twoja dolegliwość. To nie jest naprawdę seks.
-Krok 5: Penetracja bez poruszania się - Wejdź w partnerkę i pozostań tak przez 10-20 minut bez poruszania sie i wytrysku.
-Krok 6: Stosunek Start/Stop, partnerka na górze - Jest to kombinacja ćwiczenia Start/Stop, którą już opanowaliście, ze stosunkiem z partnerką w pozycji dominującej.
-Krok 7: Stosunek Start/Stop, partnerka na dole - Jest to kombinacja ćwiczenia Start/Stop, którą już opanowaliście, ze stosunkiem z partnerką w pozycji podporządkowanej.
-Krok 8: Stosunek Start/Stop w innych pozycjach - powtórzcie ćwiczenia 6 i 7, wykonując je w innych pozycjach.
Niektórzy pacjenci uzyskują postępy aż do uzyskania pełnej satysfakcji po upływie 10-14 tygodni. Wyniki zależą od częstotliwości współżycia. Inni mogą osiągać gorsze wyniki i wówczas potrzebna będzie dodatkowa terapia.
Należy zawsze uprawiać bezpieczny seks: Używaj prezerwatyw, chyba że pozostajesz z partnerka w stałym związku i oboje jesteście seronegatywni.

PROBLEMY O PODŁOZU FIZYCZNYM:

Dopiero niedawno nauka zaczęła łączyć specyficzne problemy fizyczne z przedwczesnym wytryskiem. Dostrzeżono pewne podobieństwa u znacznej liczby pacjentów, co rzuciło nowe światło na ten problem. Jedną z jego przyczyn może być wrodzona dolegliwość mężczyzn która można określić jako niewydolność okluzyjna żył. Oznacza ona, że żyły prowadzące krew z penisa ciekną. Z niektórych żyl cieknie niewiele krwi, z innych zaś bardzo dużo. Dolegliwość ta daje o sobie znać dopiero w późniejszych latach życia, jednak można wykryć cieknące żyły przeprowadzając specjalistyczne testy, takie jak wziernikowanie sonograficzne - cavernosography.
W młodszym wieku wycieki te nie sprawiają kłopotów, ponieważ krew płynie do penisa szybko i silnie. Zupełnie jak w przypadku wanny - nawet przy otwartym odpływie (cieknące żyły) wannę można napełnić, jeżeli tylko wystarczająco mocno odkręci się kran (arterie). W miarę upływu lat żyły mężczyzny nieco twardnieją, kran jest trochę mniej otwarty i coraz mniej krwi napływa do penisa. Przy otwartym odpływie sprawa jest jasna - erekcja nie będzie trwała tak długo jak kiedyś.
Co to wszystkiego ma wspólnego z przedwczesnym wytryskiem? Otóż gdy mężczyzna się podnieca, w skali od 1 do 10 jego podniecenie nagle podskakuje do poziomu 8. Jeżeli kontynuuje grę przedwstępną, podniecenie zazwyczaj stabilizuje się na poziomie 6 i "kran" zostaje nieco przykręcony. Jeśli żyły nie ciekną mężczyzna może pozostać na tym poziomie i utrzymać erekcję. Starszy jednak pan z cieknącymi żyłami będzie pod tym względem mniej sprawny. Zanim się zorientuję ze zaraz traci erekcję, ciało wysyła mu sygnał: "Hej! Jeszcze kilka sekund i stracisz erekcję, więc jeżeli się nie pospieszysz, w ogóle nie będziesz mógł osiągnąć orgazmu". Tak więc następuje wytrysk póki póki jest on jeszcze możliwy, a więc za szybko. Można to jednak naprawić.
Dokładnie przeglądając historię medyczną pacjenta lekarz może ustalić istnienie cieknących żył. Podczas gdy zdrowy nastolatek może osiągnąć orgazm i potem kontynuować stosunek bez utraty erekcji, mężczyzna z cieknącymi żyłami nie będzie w stanie kontynuować stosunku po pierwszym wytrysku. zdrowy mężczyzna będzie też mógł samemu podniecić się tak, by utrzymać erekcję przez co najmniej kilka minut. Z kolie mężczyzna z cieknącymi żyłami utraci erekcję, gdy tylko przestanie się masturbować.

MOŻLIWE ROZWIĄZANIA:

Problemy o podłożu fizycznym, takie jak wrodzona niewydolność okluzyjna żył, można wykryć przy pomocy testów diagnostycznych, które jednocześnie pozwalają ustalić stopień rozwoju dolegliwości. zwiększanie strumienia dopływu krwi do penisa zazwyczaj wystarcza by załagodzić negatywne skutki cieknących żył. Leczenie polega na zastosowaniu wzmacniających leków farmakologicznych, takich jak: Alprostandil, Papaverinen i Phentolamine. Umożliwiają one mężczyznom utrzymywać erekcję przez około 2-3 godziny i 2-3-krotnie osiągać orgazm przed utratą erekcji, w zależności od dawkowania leków i od stopnia w jakim ciekną żyły. Czas utrzymywania się erekcji zależy od tego, jak dany pacjent reaguje na określona dawkę.
Clomipramine, trójcykliczny środek antydepresyjny, może sie okazać farmakologicznym rozwiązaniem problemu przedwczesnego wytrysku. Środek ten spowalnia wytrysk, jednak pewien odsetek stosujących go pacjentów może utracić potencję, doświadczać zaburzenia wytrysku i odczuwać odrętwienie te skutki uboczne przyćmiewają wartość leczniczą leku.
Kolejnym krokiem do znalezienia rozwiązania problemu jest ustalenie co nie działa. Niektórzy uważają ze może pomóc wcieracie kremów anestezjologicznyvh w celu zmniejszenia wrażliwości dla oddalenia wytrysku. Nic jednak nie wskazuje na to, że ci którzy przedwcześnie osiągają orgazm są akurat zbyt wrażliwi na dotyk. Zresztą celem seksu nie jest wcale uśmierzanie doznań fizycznych - wręcz przeciwnie.
Zaleca się także operacje polegające na obcinaniu kończyn nerwowych, co wydaje się zbyt radykalne. powinieneś omówić swój problem z osobistym lekarzem. Choć weź pod uwagę że od kilku lat szkolenia medyczne obejmują badania przedwczesnego wytrysku, a i sam nie wiem czy takie szkolenia w Polsce się przeprowadza. Zatem najlepiej będzie poradzić się specjalisty w dziedzinie dolegliwości seksualnych u mężczyzn. Można także znaleźć wiele informacji na temat przedwczesnego wytrysku w fachowej literaturze, o ile zawiera ona najświeższe wyniki badań naukowych. Wiele starszych publikacji jest już bowiem nieaktualna.
Odzyskanie kontroli i pozycji pana, a nie niewolnika swojego ciała może zapoczątkować niezwykle satysfakcjonujące doznania.


-Czy przewozi pan ze sobą szwajcarska walutę?
-Nie! Tylko Zegarki...Nie! Zaraz! Jeden zegarek! Z kalkulatorem...
-Doprawdy?
-Tak, przeliczałem na nim kurs walut aż przestał odliczać czas...
-zgrabnie powiedziane...
4

Wesoły wegan :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 157 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2086
Kkw a może problem leży gdzie indziej może to psychika może się stresujesz boisz się porządnie zadziałać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11125 Napisanych postów 51317 Wiek 30 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 57816
kruszek lap soga ale ja juz tego probhlemu nie mam powaznie trening czyni mistrza

Ćwicze cyklicznie tzn od cyklu do cyklu
Jak juz znajdziesz kobiete ktorej uczuc i wiernosci jestes pewien trzymaj sie jej bardzo mocno i nigdy nie odpuszczaj nawet jak mieszka od Ciebie 170km!!!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
sog

exp(j*pi)+1=0
-----------------------------------
jak to niektorzy pisza, jezeli moja wypowiedz Ci pomogla to nie dawaj mi soga, tylko kliknij na brzuszek pajacyka http://www.pajacyk.pl/ , a jak Ci nie pomogla, to tym bardziej kliknij, a bedzie z tego pozytek
1

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31523
napisz skad to cytowales
sog
GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

Zmieniony przez - GARY_25 w dniu 2003-03-16 02:04:54

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 56924
Szperałem głównie w czasopismach FLEX jeszcze za czasów ich świetności. Właściwie to tylko stamtąd przepisuję artykuły - troszeczkę dodaje od siebię i wtedy zapodaje tu na forum. Chcę sobię ułatwić działalność na forum i pomóc tym którzy pomocy, lub porad potrzebują - zamiast tłumaczyć im coś masz już gotowego posta, do którego podajesz linka - to cała moja filozofia.

Grzeczność nic nie kosztuje a się opłaca.Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2003-03-16 11:05:27

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 415 Napisanych postów 15594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 91830
hm poznalem sposob na wstrzymywanie wytrysku od uczynnych kobiet
nei bede go nazywal bo to bez znaczenia i raczej przydatny jest w stosunkach z partnerka bo to ona musi to zrobic w momencie szczytowania
no nic do rzeczy
wazne aby nie doszlo do nawet najmniejszego wytrysku bo wtedy juz wiadomo jest to proces nie do zatrzymania a tylko spora wprawa pomorze w utrzymaniu cisnienia w jamach
chwyta sie glowke penisa u jej nasady tak aby palcem wskazojacym obiac ja a kciukiem uciskac dolna czesc tak jakbysmy wyciskali paste do zebow
ucisk hmm jego sila ciezko okreslic trzeba oddac sie w rece osoby z wprawa choc czlonek jest wytrzymaly na ucisk to jednak ma to swoje granice
ucisk powinien trwac do momentu ktory sami najlepiej okreslimy czyli spadku podniecenia do tego druga reka kobieta powinna masowac dolna czesc brzucha
to tyle dokladniej nie umiem tego opisac jak poznam wiecej lub jakies sobei przy pomne to nieomieszkam nie podac :]

=::!RoOde!::=
..::mówcie do mnie monosylabami inaczej nie zrozumiem::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 56924
Sog za wkład w rozwój tematu OBELXie

Termogenics and thyroid gland stimulators investor

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31523
to - za - mi- esc- ja- ki- es- fo- to
GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 56924
Skaner mam zepsuty i nie chciałbymzeby ten post przerodził się w cyrk...

Termogenics and thyroid gland stimulators investor

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32976
bylem sobie na durex.pl no i byl artukul o podobnej tematyce... nic ciekawego ale jeden komentarz byl ciekawy

Oto on:
"trzeba miec wycwiczony miesien krokowy wiekszy < o ile pamietam nazwe> trenuje sie go tak jak miesnie kegla czyli sikajac po kropelce, przed wytryskiem ale nie tuz przed trzeba na chwile przestac sie ruszac i sciskac ten miesiec - nie doprowadza wtedy sie do wytrysku a nie traci potencji, po chwili takiej przerwy leimy dalej, po 2 czasami 3 powstrzymaniach w ogole raczej juz nie "strzelimy". Polecam trenowani tej techniki - moj rekord to 3,5 godziny sexy bez przerwy - wlasnie przy zastosowaniu tej techniki ale zazwyczaj kobiety juz po godzinie poltorej prosza zeby przestac. Polecam trenowanie tego miesnia spinajac go - swietnie powstrzymuje on wytrysk ale wszystko jest kwestia treningu - mnozna dojsc do swietnych rezulatow - mi to troche zajelo ale sie oplacilo. Sex prze godzine czy dwie nawet bez naszego orgazmu i wytrysku jest super i lepszy niz 15 minutowy stosunek z orgazmem i "strzalem""

ciekawe... 3.5h:D

**********************
Gazety kulturystyczne za free
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=65185&forum_id=16&Topic_Title=&forum_title=Szatnia 
**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 56924
Ciekawe - Sog - Dziękuję za uatrakcyjnianie mojego posta.

Termogenics and thyroid gland stimulators investor
1

Wesoły wegan :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strzykajace i luzne stawy

Następny temat

co to .. spanie na silce ?

nutloveb