SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedwczesny wytrysk

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 616316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1457
Zakładaj DWIE gumki jak w American Pie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
A co jeśli Po wytrysku jest koniec i penis nie chce za nic w świecie stanąć. W czym leży przyczyna? prosze o odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Po co mi 2 gumki skoro nawet nie wejdę w partnerkę? I w ogóle jak założę gumkę to się jakiś taki miękki robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Po to normalne, że tak się dzieje.
Nieliczni moga jednak dalej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27
ja juz nie wiem co ma robic...probowałem robic te cwieczenia na wzmocnienie miesni "zwieraczy"...i pozniej gdy miałem erekcje - tuz przed wytryskiem zacisnalem miesien jak najmocniej potrafiłem, jednak pozniej penis robil sie miekki, wytrysku nie było a wzwod "sie skonczył"...tak jakbym mial wytrysk tylko bez nasienie-a pozniej juz nie był twardy...dlaczego??? co mam zrobic, zeby wciaz byl twardy, zeby nie było wytrysku, ale zeby ciagle byl jak w wzwodzie????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Do RonaldRega . Proponuję udać się do specjalisty. Im wcześniej tym lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dołączę sie do tematu, pytanie: a co jak ktoś może 10-12 godzin non stop i nic, czasami po 3-4 godz człowiek dochodzi a czasami 10 h i nic:(, laska wtedy mysli ze to jej wina, a ja wiem ze nie, jak nad tym pracować??

btw: to ze po nie chce stawac na 10-15 min to norma, ale po tym czasie znow powienien stac na bacznosć:) przynjamniej mi daje rade (jeszcze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
To jest kwestia indywidualna każdego osobnika.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
kurczę, ale wy macie problemy... kobieta uwielbia być pieszczona...więc jeśli skupicie się najpierw na niej to przestaniecie mysleć o eacku i jego problemach...dopiero jak zauważycie, że dziewczyna jest blisko szczytowania to zacznijcie własciwą częśc zbilenia...i wtedy dojdziecie praktycznie w podobnym czasie...
a tak wogole zreszczta...co po tych radach jak kazdy organizm jest inny i czego innego potzrebuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2181
Chciałbym przypomnieć, że istnieją takie gumki np. Durex Performa przedłużające stosunek. One od sroda nasączone sa jakąś substancja, która powoduje, że możesz dłużej się bzykac.
Te gumki jakby znieczulają penisa.
Ja sam używałem je i mogłem to robić kilka godzin no ale średnio to godzinka. Zrezygnowałem z nich jednak bo słabiej się podneicenie czuje, nie czujemy tego ciepła kobiety jak w nią wejdziemy. Nie wytrzymuje długo zawsze jakoś 15-30 minut i starcza nam w zupełności.
spróbojcie.
Pozdro

SIŁA TO 50% SUKCESU!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strzykajace i luzne stawy

Następny temat

co to .. spanie na silce ?

WHEY premium