SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedwczesny wytrysk

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 616319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20
hah, tak se czytam te wypowiedzi i postanowiłem się zarejestrować, bo aż mnie krew zalewa jak widzę, że jeden tu (powyżej) nawet jakąś magiczną książkę poleca o przedwczesnym wytrysku hahah, ogólnie sam miałem z tym problem, więc wiem, że to nieciekawa sprawa i to bardzo.

Jeszcze ok 3 tyg potrafiłem się spuścić po dosłownie kilku minutach ( maks 4 minuty gdzieś na oko bo nie patrze na zegarek hah), a laska ze mnie polew i w końcu zaczęliśmy szukać po necie jakiegoś złotego środka, wypróbowałem chyba wszystko co jest na rynku, maści, żele g**** pomogły, nawet ten cały mały-smok.pl mi nic nie pomógł, dopiero później kumpel powiedział mi o jakiś kapsułkach last longer. Byłem pewny, że to kolejny bubel, ale ku mojemu zdziwieniu same pozytywy o nim znalazłem choćby na intymnym (mój ulubiony e-sexshop ) - http://miejcel.pl/last-longer-przedwczesny-wytrysk/ chwalą się, że niby 5 razy dłuższy stosunek, ale póki co, po ok 3 tyg stosowania daję radę ok 10 minut i to co ciekawe, zauważyłem, że wytrysk jest jakiś taki intensywniejszy i bardziej gęsty, więc z czystym sumieniem mogę polecić te tabletki, bo to chyba jedyny środek, ktory dziala w tym kraju xD

Pamietam jeszcze jak moja kobitka dopiero się rozgrzewała, a ja juz kończyłem, hahah, teraz jak se to przypomne to ubaw na maksa. Kupiłem se ostatnio jeszcze od nich pompkę bo ogólnie taniej mają niż w sklepach i jestem ciekaw efektów ;D

pozdro i powodzenia !
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2402
To nie żadna magiczna książka tylko Link do bloga o szkoleniach po których nie potrzeba żadnych tabletek, nie wierzysz to sprawdź darmowe materiały dostaniesz namiastkę tego co jest na szkoleniu
niesamowitykochanek.blogspot. com
http://niesamowitykochanek.blogspot.com/p/e-book.html

Zmieniony przez - Tankerek w dniu 2012-05-18 12:20:33

Zmieniony przez - Tankerek w dniu 2012-05-18 12:21:37
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 280
dokładnie ! jeśli chodzi o przedwczesny wytrysk to tak jak kolega na samej górze wspomniał, tylko LL wam pomoże, nie dajcie się nawet nabrać na jakieś inne gówna typu maści itp, choć inne tabletki też próbowałem (np. climax control, orgasm control, vimax maximizer, orgasm extra) i se do ch**a prawie że wątrobę rozj*bałem, bo wszedzie jakies skutki uboczne !!

Przerabiałem ten temat już nieraz i wiem co gadam, kasy wydałem jak cholera (na mały samochód by starczyło ) i tylko te tabletki mi pomogły (nie tylko mi, bo nawet kumplowi kupiłem na 20 urodziny, hah - cieszył jak gupi )

Może to zabrzmi dla niektórych nierealnie (sam w to kiedyś nie wierzyłem), ale teraz, po systematycznym stosowaniu (gdzieś 3 miechy), wytrzymuję już mniej więcej 30 minut (!!) Kiedy se przypomnę momenty w których zlewałem się po 3 min (dosłownie czasem KILKA wejść !) to teraz wydaje mi się to niemożliwe, że tak szybko w ogóle da się spuścić

oczywiście nic za darmo tabletki kosztują, ale w końcu raz się żyje i nie będę załował, no i najważniejsze - trzeba systematycznie stosować bo inaczej lipa ! polecam od razu się zabezpieczyć i kupić cały zestaw (3 opakowania) bo jest taniej (przynajmniej na intymnym)

jest jeszcze w SPRAY-u, używałem ale NIE POLECAM ! lepsze tabletki

YO !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2
A ja polecam Durex Performa! Nie trujesz się żadnymi tabletkami, a Twój wytrysk jest przedłużony dwu, trzy krotnie. A przy tym kosztują o wiele mniej niż tabletki czy maście. Sam się ostatnio zaskoczyłem bo znalazłem je strasznie tanio na cupponie -> http://cuppon.pl/oferta/2886/durex 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4
Najlepsze na przedwczesny wytrysk to tabletki Corrige z Germanów i Angielski spray Stud 100 na bazie lidokainy. Stosowałem obydwa i jestem pod pozytywnym wrażeniem szczególnie po studzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1
Yo!

Szczerze to czytam te posty i troche nie kumam. Bez obrazy ale jak widzę, że część z Was chce po prostu kupić procha i problem z głowy to się pukam w głowę.
Sorry ale wystarczy pogooglać trochę "przedwczesny wytrysk" poczytać, zebrać garść info, poćwiczyć i ewentualnie wspomóc się środkami typu orgasm control. Nie wiem czemu ktoś tak nie jest z tego zadowolony bo ja osobiście stosowałem i czułem różnice - oczywiście zależy kto czego oczekuje.
Na googlu znalazłem http://wstrzymywanie-wytrysku.iwiki.pl/ -> jest tam ogólnie opisane co i jak - najpierw proponuej poczytać a potem spróbować jakiegoś preparatu.
Trzeba rozwiązać problem a nie całe życie wpierdzielać tabletki :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
Te wszystkie preparaty, spraye i pompki to o kant dupy można rozbić. Strata pieniędzy tylko, bo to w ogóle nie działa.
Na przedwczesny wytrysk został niedawno opatentowany lek Priligy.

Tylko PRILIGY działa, gdyż jest to prawdziwy lek stosowany do leczenia tego typu schorzeń. Od niedawna dostępny również w polskich aptekach, ale widziałem też, że przez internet też można kupić.


Zmieniony przez - luk2625 w dniu 2012-12-27 13:41:17
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
nie ma sposobów na przedwczesny wytrysk jesli chodzi o preparaty, jedynie cwiczenia napinania miesni i tantra:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
monkey22
nie ma sposobów na przedwczesny wytrysk jesli chodzi o preparaty, jedynie cwiczenia napinania miesni i tantra:P


Jak już pisałem, jest sposób na przedwczesny wytrysk i to skuteczny.

http://www.ema.europa.eu/docs/pl_PL/document_library/Referrals_document/Priligy_29/WC500116880.pdf
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak pierwszy raz to robisz w życiu to się nie dziw, że szybko kończysz. Jedyną sprawdzoną metodą jest trenowanie z partnerką. Kwestia czasu, aż będziesz mógł z nią robić maratony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strzykajace i luzne stawy

Następny temat

co to .. spanie na silce ?

WHEY premium