SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przebój dziesięciolecia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dacheng Bushido24.pl
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 3266 Wiek 58 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Bo poprzedni raz coś takiego przytrafiło mi się z 10 lat temu.

Otóż przyszedł gość na pierwszy próbny trening, i gdy akurat byłem odwrócony, zajęty kimś innym, on uciekł z sali. Nie doczekał do końca, nie powiedział, że musi wyjść, czy że coś mu nie pasuje. Po prostu wyczekał moment, gdy byłem odwrócony i zwiał

Andrzej Kalisz - AKADEMIA YIQUAN http://www.yiquan.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3235
Może jakąś technikę na nim pokazałeś i się oburzył:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1983 Napisanych postów 19843 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731936
A jak myslisz, dlaczego wyczekal na moment kiedy byles odwrocony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Andrzeju, Ty to umiesz zachęcić ludzi do treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dacheng Bushido24.pl
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 3266 Wiek 58 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Eee, na początek kazałem mu stać tylko przez 10 minut. Potem 5 minut "brodzenia w błocie" i dopiero kolejna mała sesja stania, i to już ciekawsza - ale w jej trakcie uciekł.

Ja rozumiem, że komuś może trening zhan zhuang nie pasować, ale jak już się pojawia na treningu, to powinien podstawowe informacje o yiquanie przeczytać, żeby potem nie doznać niepotrzebnego szoku

Andrzej Kalisz - AKADEMIA YIQUAN http://www.yiquan.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Może sobie akurat przypomniał, że zapomniał wyłączyć żelazko

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Jest sensowane wyjaśnienie.

Trening był jego powołaniem i w czasie 10min przerósł mistrza. Jego jaźń dostała objawienia a dusza zaczeła spijać czystą tchi. Stał się jednym z mistrzów i zniknął ze świata by zgłębiać swą wiedzę w innym wymiarze.

No i to drugie, że uciekł... ale nie jestem do tego przekonany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5735
a moz enie czekal az sie odwrocisz ....
Odwrocony trener i konwencja genewska ;)

http://portalwiedzy.onet.pl/47820,,,,bron_chemiczna,haslo.html 

Modern Arnis
KSS - Knife Shadow System
KFF - Knives For Fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
ninja!

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 451
a sprawdziliscie potem czy w szatni nic ni ezginelo
mialem takiego magika co uciekal wczesniej i opedzlowal potem portfele :)

Tomasz Kuszewicz
Centrum Sztuk Japońskich
www.sztukiwalki.org.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 175 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6972
No własnie Smile,
U nas była podobna akcja. Koleś przyszedła na pierwszy trening. Po 15min zasymulowal kontuzje dostał klucz od sztni i spokojnie poszedł czyścić kieszenie.A my w naiwności trenowalismy dalej. Na szczęście zabrał tylko kasę. Dokumenty, klucze itp zostały.
Taki był "sprytek".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

egzaminy w kyokushin

Następny temat

Kosen Judo

WHEY premium