SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o usuniecie tematu

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
https://www.sfd.pl/następny_cykl,_cel:_masa.-t357259.html

Witam rposze o usuniecie tematu poniewaz uzytkownik kapitan10 wniosl tam sam spam i mnie obraza,albo usuniecie jego i moich wypowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Hunter, obrażał cię tak jak ty jego. Zresztą to ty sprowokowałeś całą awanturę. Temat nie jest twoją własnością, żebyś miał prawo domagać się jego kasowania. Dla porządku usunąłem wasze idiotyczne wpisy. Chętnie sprzedałbym bana wam obu, ale nie mój dział, więc się nie wtrącam. Módl się, żeby jakiś mod od supli się nie wkurzył. Ja nie omieszkam poinformować o zajściu skoro sam się o to prosisz



Zmieniony przez - kopt w dniu 2007-10-18 08:55:47

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Grzecznie prosze i nei mowie ze to jego wina,wiec o co ci chodzi,juz sobie z nim wszystko wyjasnilem i gdzie napisalem ze uwazam temat za moja wlasnosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
rposze o usuniecie tematu poniewaz uzytkownik kapitan10 wniosl tam sam spam i mnie obraza
Jakoś zapomniałeś tu wspomnieć, że ty też go obrażałeś, a jego wstawki o diecie nie były spamem. Skoro grzecznie prosisz, to posłuchaj dobrej rady i grzecznie na tym poprzestań

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
ogolnie temat do skasowania, bo autor wie tyle co nic
a Wasza dyskusja tez nic nie wnoszaca do tematu
dzieki kopt za skasowanie,temat zostaje
ale juz bez klotni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Napisalem ze wniosl spam gdybys logicznie pomyslal to bys doszedl do tego ze chodiz mi o to ze zaczal sie spam i nigdzie nie napisalem ze tylko on spamuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nie wyświetla zdjęć

Następny temat

informator lubelski

WHEY premium