SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie wyświetla zdjęć

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4555
Witam
Jestem świeżo po formacie i nie wyświetla mi zdjęć. Używam firefoxa. Czy może ktoś coś na to poradzić? Przed formatem wszystko mi działało jak trzeba.

Pozdrawiam,
AdolfiQ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
tez mi nie wyświetla.

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
wina firefoxa mi na firefoxie tez nie wyswietla nie ktorych a na explorer wszystko chodzi moze brak wtyczek jak jestes po formacie

Zmieniony przez - darek1805 w dniu 2007-10-17 15:32:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4555
Możliwe, że to brak wtyczek. Niestety nie wiem jaka była za to odpowiedzialna ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
mi też nie wyświetla zdjęć, do przedwczoraj było ok, teraz się coś zrypało (sprawdzałem na kilku przeglądarkach).


edit: do wyświetlania zwykłych zdjęć nie potrzebne wtyczki.

Zmieniony przez - sicilia w dniu 2007-10-18 13:34:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o abomanent

Następny temat

Prosze o usuniecie tematu

WHEY premium