SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o poradę

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sam wiesz jak jest
za duzo zmiennych to nie metka aby widac bylo efekty na dloni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nie propaguj koksu którego już nie można dostać

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie wiem o jakim propagowaniu mowisz
mialem na mysli powiekszona watrobe widoczna na dloni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dzięki chłopaki, zawsze można na Was liczyć

Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2008-07-22 11:41:34

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kupuj jedz i rosnij
ale w nastepnym cyklu HST nie rob 15stek
chyba ze masz stawy niezbyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Ja bym brał przed i po treningu
A co do 15tek/10tek ostatnio treningów nie dziele w ten sposób - po prostu z treningu na trening zwiększam obciążenie zmniejszając ilość powtórzeń dodatkowo manipulując ilością serii i przerwami między nimi
i jestem zadowolony
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Smerfie Twoje rozwiazanie ma i plusy i minusy
plusy juz znasz
minusem liniowosci w dluzszej perspektywie bedzie zapewne zmeczenie
tutaj wlasnie okresowej zejscie z intensywnosci i/lub wielkosci i/lub czestotliwosci jest wskazane :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
15 tki robię tylko tydzień. 10 tki normalnie, a później to co tygrysy lubią najbardziej Tak już mam i tak jest dobrze. 2 tygodnie 15-tek było marnowaniem czasu, jak dla mnie. Jeśli robię je tylko tydzień jest super. Po pierwszym tygodniu po przerwie jest jak znalazł, a mięśnie fajnie nabite. 10-tki idą jak burza a na 5-tkach gną się gryfy

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
o to wlasnie chodzi <ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Tak, to prawda ale koło 1,5 miesiąca <ale tylko i wyłącznie pod warunkiem, że się śpi odpowiednie długo - ile zależy już od organizmu, u mnie absolutne minimum to 7 godzin> da się tak pociągnąć potem obowiązkowe 2 tygodnie SD i zero ruszania kończynami
Teraz jechałem prawie 2 miesiące takim treningiem 3 razy w tygodniu,choć oszczędziłem sobie maksymalnych ciężarów ze względu na mocne ograniczenie węglowodanów no i dodatkowo ponad pół godziny aerobów po treningu całego ciała..
Ale efekt mnie zaskoczył - powolny spadek wagi, spadek w pasie, minimalny wzrost siły, obwody bez zmian..
ktoś mi dosypał metki do zielonej herbaty?

jeszcze tydzień i ja wylatuje na podbój Chorwacji!
nie wezmę nawet pół batonika białkowego bo w dupie to mam, o!
pzdr.

Smerfujący Moderator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Labs nawiązuje współpracę z Amerykanami?

Następny temat

pas belt 6? jaki rozmiar dla mnie?

WHEY premium