SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc w odchudzaniu. Adam.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Witajcie proszę o pomoc,
Mam 16 lat, 176 cm wzrostu i 110 kg wagi.
Najwięcej tłuszczu mam na brzuchu, podejmowałem już wiele prób z odchudzaniem, dietami, ćwiczeniami(bieganie, HIIT, siłownia), brałem nawet CLA z zieloną herbatą i L-karnityną, oraz HMB, lecz zazwyczaj nic to nie dawało bo nie potrafiłem wytrwać. Czy moglibyście mi polecić jakąś dietę i zestaw ćwiczeń? Jeśli coś chcecie wiedzieć więcej to pytajcie.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 110

Wzrost: 176

Obwód klatki: 121

Obwód ramienia: 40

Obwód talii: 120

Obwód uda: 83

Obwód łydki: 44

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 38,2

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: rower codziennie, biegi sporadycznie, siłownia sporadycznie, ćwiczenia na w-f

Odżywianie: na śniadanie 2 kanapki(4 w weekendy) z masłem i wędliną lub serem, na obiad mięso smażone wieprzowe lub kurczak i ziemniaki do tego surówka, kolacja 4 kanapki lub jajecznika i jakieś słodycze w ciągu dnia, chipsy, batony, ciastka. lubie słodycze, owoce.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nie ma

Stan zdrowia: aktualnie nie ma

Preferowane formy aktywności fizycznej: nie mam dostępu do siłowni. mam ławeczke i urządzenia do bicepsu

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: CLA z zieloną herbatą i L-karnityną, HMB

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: niskokaloryczna w sanatorium, redukcja o 9 kg przez miesiąc, potem efekt jo-jo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 167
Słodycze? hmm... unikaj.. unikaj tez raczej masła... Tyle ci moge doradzic... Jeszcze niech ktos bardziej z mozgiem na to spojrzy!

Walcz Walcz
Dawaj Dawaj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
hehe papcio0 nie badz taki samokrytyczny. nie bardziej z mozgiem tylko bardziej doswiadczony

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
do autora: jesz jak statystyczny polak czyli praktycznie nic nie nadaje sie do spozycia
trzeba wszystko zmienic.
https://www.sfd.pl/Jak_ułożyć_dietę_-t527693.html
tu masz link to najprzystepniej napisanego tematu o ukladaniu diety. poczytaj i napisz co masz zamiar zmienic, tzn co nowego wprowadzic bo zmienic nalezy wszystko poza jajecznica, ale ta akurat dajemy na sniadanie, a nie na kolacje, pozdro

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia!!

Następny temat

Sprawdz popraw odpowiedz na pytania - dieta redukcyjna

WHEY premium