SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc doświadczonych. Jak to łączyć?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 205
Kupiłem:
-Anabolic Amino 5500 mega caps (400caps)
-NitroBolon-II (550g)
-AAKG 1250extreme mega caps (120caps)

Nie wiem czy można to połączyć wszystko za jednym razem, zebym nie kopnąl w kalndarz.

Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
kuklis
Kupiłem:
-Anabolic Amino 5500 mega caps (400caps) - z rana do posiłku jeśli mało biłka
-NitroBolon-II (550g) - przed treningiem
-AAKG 1250extreme mega caps (120caps) - zostaw po cyklu na Nitro



masz do tego pojedyńczą formę kreatyny jeszcze ?
zamiast Aninów mogłeś kupić BCAA ale tak to jest jak się najpierw kupi a potem pyta jak dawkować ech...

jak z jedzeniem - diete masz ?
z tego co widzę to się nie znasz na suplementach?

Zmieniony przez - DEXTROZER w dniu 2012-06-26 11:04:31

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 205
Dopiero zaczynam od jutra. Dieta juz mam rozpisana. Mam jeszcze 100zl to moge dokupic, co bys mi doradził ? Dzięki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 205
Mam tylko to co napisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuklis
Kupiłem:
-Anabolic Amino 5500 mega caps (400caps)
-NitroBolon-II (550g)
-AAKG 1250extreme mega caps (120caps)

Nie wiem czy można to połączyć wszystko za jednym razem, zebym nie kopnąl w kalndarz.

Prosze o pomoc


Po pierwsze to kup do tego mono, jeśli chcesz robić masę. Jeśli redukować możnaby zostawić, chociaż 550g nitro II to i tak mało. Generalnie ja bym brał 30gramów nitro przed treningiem, po treningu aminokwasy, przed snem 4 kaps aakg. Jak dokupisz mono to 5 gramów z rana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 205
-AAKG 1250extreme mega caps (120caps) - ja zaczynam 1 sierpnia oboz przygotowawczy i moze zostawic to sobie na ten oboz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
tak możesz, gdybyś dał ankietę działu wiedzieli byśmy więcej , uzupełnij profil np tak jak ja mam dokup do tego pojedyńczą formę kreatyny np https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_TRIMAL-opis27445.html lub momo

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary napisz cel cyklu, ile miałby wg Ciebie trwać, itd, bo ja się naprodukuję, a Ty potem mi powiesz, że jedziesz do kenii polowac na lwy i nie będziesz miał dostępu do siłki. Jaki obóz? Aakg generalnie można brać dla poprawienia regeneracji, na mnie efekt "pompy" nie działa. Tzn napompować napompuję ale to dzięki treningowi a nie aaakg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 205
Ja chce nabrać siły i z tego zrobić rzezbe. 183cm - 73 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie masz w zasadzie z czego rzeźbić. Siła na rzeźbie to karkołomne zadanie, mnie udało się to na dopracowanym low carbie. Dokup mono, 5gramów mono z rana, 5gramów aakg przed snem, w dt dodatkowo 30 gramów nitro przed treningiem, amino po/w trakcie treningu(możesz wysypać proch z kapsów i wsypać do szejkera i picw trakcie). Do tego trening siłowy. Nie wiem, jakie jest Twoje doświadczenie, ale jeśli do tej pory ćwiczyłeś splitem na małych ciężarach to raczej zjedzą Cię kontuzje. Dokup regenerator stawów, możliwie animal flexa, paczka co 2/3 dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
z tego co widzę kuklis nic nie wie jak ćwiczyć, co jeść i jak stosować suplementację więc najpier niech poczyta co i jak bo zmarnuje cykl i potem będzie lipa

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EAA i letycyna

Następny temat

Mono, Xpand, Carbo i Bialeczko... prosze o pomoc;)

WHEY premium