SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc/poradę

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
Witam. Krótka piłka.

-19 lat, 85kg, 187cm

-Nitrobolon i Gainer przez miesiąc.

-Trening domatora = pompki(różne skosy i rozstawy dłoni), brzuszki, deska, coś na tricka.


tak wyglądam na dzień dzisiejszy




chcę powiekszyć ramiona, klatkę, oraz ładnie wyrzeźbić brzuch.

MOJE PYTANIE: Czy sumplementacja będzie dobra do efektów jakie chcę uzyskać? Jakieś opienie na ten temat, porady? Każda wskazówka na wagę złota.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko zależy od diety, suplementacja to tylko dodatek, który ma sens jeżeli masz dobrą dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
hmm. jakaś konkretna dieta do tego? jestem zielony w tych sprawach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapraszam zatem do lektury, bo warto znać choćby podstawy:
https://www.sfd.pl/[ART]Przygotowanie_do_budowy_masy_mięśniowej__inetheend-t970208.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
szczerze muszę powiedzieć, że średnio rozumiem to rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
Może mi poprostku ktoś napisać, co najlepej jeść, kiedy, a czego unikać jak ognia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silownia a sztuki walki

Następny temat

siłownia plus karate

WHEY premium