SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocene diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
a to ciekawe, czemu akurat na nasyconych? polecilbys smalec czy masło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 519
Czyli w przed treningowym nie powinno by warzyw i owoców czy ogólnie węglowodanów? A ten makaron to taki z jajkami podsmazony ( może tak zosta)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jnest teoria ze nie powinno byc warzyw i owocow, ale ja tam jej nie wyznaje i warzywa ładuje tak czesto jak mogę. co do podsmazanych jajek z makaronem, to moim zdaniem jest to posilek zbyt ciezki na przedtreningowy, ale jak tobie nie przeszkadza - to jedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Owoce mogą być przed/po
Warzywa co innego. Po nie, przed jeśli ktoś patrzy na aspekty zdrowotne to pewnie. A co do jajek + makaronu na tłuszczu to lepsze będzie mięso. Jajka mają wolnowchłanialne białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Skalar - jakbys mogl odp na moje pytanie dotyczace smazenia na nasyconych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 519
a co jeszcze na sniadanie moze byc zamiast jajek?
chleb i jajka wieczorem raczej odpóścic tak?
i czy na kolacje moze byc banan lub jabłko do posiłku?
zamiast jajek wieczorem moze byc ser twarogowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
a co jeszcze na sniadanie moze byc zamiast jajek?
- pelnowartosciwoy posilek, owsianka i ser twarogowy, kanapki z miesem, piers z kurczakiem, WPC z makarone, opcji jest bardzo wiele, uruchom wyobrazie

chleb i jajka wieczorem raczej odpóścic tak? - nie koniecznie, moim zdaniem na ostatni posilek najlepiej nadaje sie samo bialko, z niewielka iloscia wegli i tluszczu, twarog/tunczyk/indyk itp

i czy na kolacje moze byc banan lub jabłko do posiłku?
moze byc, ale pamietaj ze zawieraja wegle proste. ja unikam cukru przed snem

zamiast jajek wieczorem moze byc ser twarogowy? - moze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 519
kapitan10 naopisał mi zeby w sniadaniu zamienic ser na jajka dlaczego? makaron z wpc? czy chodzi o makaron z odzywką białkową i jak się to przyrządza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie wiem czemu tak kapitan napisał, nie popadajmy w przesade, ser tez bedzie ok. co do drygiego pytania, to tak mialem na mysli makaron z bialkiem WPC. sniadanie dla wygodnych, gdyz jak masz przygotowanby makaron to zalewasz go tylko szjekiem bialkowym i jeszcz jak zupe mleczną. ja zjadam taki posilek po treningu, albo stosuje jak naprawde nie mam czasu na zjedzenie normalnego posilku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 519
chleb i jajka wieczorem ( chodziło mi o przed ostatni posiłek tak około 20-21. może tak byc?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na CZYSTA MASĘ dla 83 kg

Następny temat

pomoc w ulozeniu Diety dla 21lat 90kg

WHEY premium