SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocenę diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hah a kto powiedzial ze ja jej zabraniam silowo trenowac?
pozatym przy deficycie to za duzo miesni nie zbuduje. trening silowy owszem ale jako cel do osiagniecia wymarzonej sylwetki
kobiety nie marza o silnych umiesnionych udach tylko o zgrabnych nogach brzuchu. trening silowy jako srodek do osiagniecia tego celu a nie zbudowania miesni na nogach np czy ramionach

Zmieniony przez - dobrytrene w dniu 2010-04-24 16:18:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 489
Hmmm to teraz już zgłupiałam i nie wiem co robić

To jak zostawić tą dietę czy podnieść ilość kalorii? Rzeczywiście łydki mam mega chude i ostatnio koleżanka śmiała się ze mnie że wyglądam jak bocian Najgorzej sytuacja ma się na brzuchu bo mam tam trochę fatu, denerwuje mnie to strasznie. Chciałabym mieć ładnie wyrzeźbioną sylwetke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 489


Generalnie marzy mi się coś mniej więcej takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2316
taka figurka jest za***ista ale fakt zbyt umięśnione nogi u kobiety nie są fajne bynajmniej jest to moje zdanie można troche wyrzezbic ale za duzo mięsni u kobiety
a tak w ogóle to ty nie musisz sie redukowac postaw na sport i zdrowe zywienie i efekty bedą z czasem nie ma co sie rzucac tak na tą redukcje

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2316
z tego co tu na forum widzialam to swego czasu alexxa miala najlepszą figurke

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrytrene, teraz już brzmi to nieco inaczej niż suche "kobiety nie chcą mięśni"
Huanita20, gdybyś zobaczyła nogi tej dziewczyny ze zdjęcia to pewnie dojrzałabyś sporo mięska. Tak się składa, że to ładnie umięśniona i wycięta sylwetka i Twój mit o chudych nogach legł by w gruzach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 489
To jak myslicie zostać przy tej diecie tylko dodać tłuszcze czy zwiększyc kalorie do 2000 tak jak pisze TheBigBoss??

I co sądzicie o tym planie treningowym??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najpierw to napisz jak jadlas i ile spozywalas kcal przez ostatni miesiac dwa. potem bedzie mozna analizowac zapotrzebowanie na redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 489
Jadłam wg tej diety, tylko jak byłam chora przez tydzień to czasami zamieniałam posiłki na zupe jakąś albo chleb razowy z jajkami lub szynką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
policz ile z niej kcal dostarczalas. ile ja stosowalas?jak dlugo robisz tak duzo aerobow?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do poprawy!

Następny temat

Kiedy jeśc?

WHEY premium