SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o fachową pomoc w rozpisce.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 939
Czesc. Potrzebuje Waszej pomocy w rozpisaniu jednego cyklu metanabolu. To bedzie moj pierwszy cykl sterydowy. Napiszcie ile mam tego kupic, jak brac, co do tego dokupic, jak sie zabezpieczyc przed ewentualnymi skutkami ubocznymi. Prosze nie piszcie mi, zebym poszukal tego w wyszukiwarce, bo czytalem, ze cykl powinien byc ustalony dla kazdego indywidualnie, wiec nie bede korzystal z rozpiski dla kogos innego. Wszystko o mnie znajdziecie w profilu. Dodam tylko, ze aktualnie zazywam kreatyne, bialko "EXTENSOR 80" koncentrat oraz L-glutamine. Nie mam specjalnej diety, ale staram sie jesc 5 posilkow dziennie i pic duzo wody. W razie potrzeby moge sie dostosowac do jakiejs specjalnej diety, bo chce uzyskac jak najwiecej z tego jednego cyklu. Cwicze 2,5 roku. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz prosze o fachowa pomoc.

Nigdy się nie poddawaj!!!

Nigdy się nie poddawaj!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 939
Napiszcie co z tym winstrolem??? Nie wiem nic o tym, a szczegolnie jak to brac, co do tego itp.???

Nigdy się nie poddawaj!!!

Nigdy się nie poddawaj!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Hmm bedziesz musial chyba zmienic to co napisales w profilu w "Cos o sobie", widze ze nie wytrzymales, jak bede mial wiecej czasu to cos skrobne, a moze ktos inny to zrobi,a teraz musze sie uczyc

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Podpis zreszta tez bedziesz musial zmienic

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 939
To mnie rozgryzles Klejcum. Powiem Ci szczerze, ze jeszcze nie jestem przekonany o tym czy to wezme, ale chce sie zorientowac z czym to sie "je" i ile to kosztuje. Jeszcze sie nie poddalem:)

Nigdy się nie poddawaj!!!

Nigdy się nie poddawaj!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218
JESKLI TO TWUJ PIERWSZY CYKL A WYMIARY I EAGA JEST PODANA PRAWDZIWA TO NIEWIDZE SENSU BRANIA WIENKSZEJ ILOSCI METANABOLU JAK 4 DZIENNIE NAJPRAWDOPODOBNIEJ ZAKUPISZ RUSKOM METKE ZAWINIENTA NIEBIESKOM TAŚMOM 10 LISTKÓW PO 10 TABLETEK !!! PPROPONUJE TAK ZACZAĆ OD JEDNEJ PO TYGODNIU DAWKE ZWIĘKSZYC DO 2 TABLETEK DZIENNIE NASTEMPNIE PRAEZ TYDZIEŃ PO 3 I KOLEJNY TYDZIEŃ PO 4 TABLETKI DZINNIE TO JESTY RAZEM 70 TABLETEK I PPTEM ZEJŚCIE PO DWIE TABLETKI DZIENNIE PRZEZ 10 DNI I OSTANIE 10 SZTUK PO JEDNEJ DZINNIE DO TEGO RADZE DODAC PARE DOBRYCH ODZRYWEK <GAJNER I KONIECZNIE BIAŁKO POLECAM SYSTEM PROTEIN 80 OLIMPU>I KREATYNKE HMB PRZYDAŁY BY SIE TERZ AMINOKWASY Z DURZOM ZAWARTOSCIĄ GLUTAMINY PO SKOŃCZENIU CYKLU RADZIŁBYM WZIAŚC JAKIS ODBLOK !!!ZYCZE POWODZENIA I POZDRAWIAM <TAKA MOJA MALA RADA METANABOL TO SYFIATY SRODEK LEPIEJ WYDAC NIECO WIENCEJ KASY I ZAOSZCZENDZIC TROCHE ZDROWIA 100 NIEZROBI CI WIELIEJ KRZYWDY I NIC SIE ZE ZDROWIEM NIE STANIE ALE TO TAKA DOBRA RADA NA PRZYSZŁOŚĆ >

GARGAMEL

GARGAMEL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 939
Dzieki za rade. A co brac na odblok??? I co z oslonami, mam na mysli np. Sylimarol, Tamoxifen???

Nigdy się nie poddawaj!!!

Nigdy się nie poddawaj!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
JA proponuje troche inne rozwiązanie nie tak jak radzi sars2. W tej rozpisce co on podał jest branie metki ok 6 tyg a to za dużo, bo metka jest bardzo toksyczna dla wątroby.
Ja proponuje tak :7 dni po 2
7 dni po 4
5 dni po 6
7 dni po 4
wychodzi równo 100 tab, do tego kup nolwadex i hepatil
Powinno być wszytsko dobrze

Roman666

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Nie wiem po co te kombinacje alpejskie.
3 tabletki dziennie w równych odtępach czasowych (byle nie przed snem) na pełny żołądek, postaraj się nie przekraczać 70-100 tabsów. Skoncentruj się na diecie zamiast czynić zbędne czary-mary z dawkami. Na 100% nie bierz 6 tabletek dziennie w pierwszym cyklu - to jest za dużo. A w ogóle póki jeszcze nie jesteś ostatecznie zdecydowany to pozbieraj trochę więcej kasy i zainwestuj w dekę albo superkę - to jest o wiele lepszy wybór na początek.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218
Roman666 no jest w tym sporo racji co napisałes ale moim skromnym zdaniem 6 tablet na dzień to za durzo na pierwszy cykl i wage kolesia a te 6 tygodni kture proponowałem morzna skrucic ewentualnie o ten opkres kiedy ierze 4 tabsy dziennie to pierwszy cykl wiendz i tak sporo mu pujdzie !!! a co do drugiej wypowiedzi to wydaje mi sie że piramida jest lepsza z tego wzglengu ze zejscie z dawki jest ldgodniejsze i bendzi miał łatwiej sie odblokowac niebenedze ytakiego nagłego spadku pozatyn metka działa bardzo szybko zle tak samo szybko przestaje działać dlatego moja propozycja z zejjsciem

GARGAMEL

GARGAMEL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Piramida z mety ma sens kiedy bierzesz jej dużo. Jak bierzesz 3-4 to nie ma. Wynika to z krótkiego czasu działania.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Każdy mówi inaczej. Ale i tak każdy chce jak najlepiej może troche jest w tym racji że 6 tab na dzień to za dużo, ale jakbym miał brać to bym tak brał.

Roman666

Roman666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna po sterydach

Następny temat

Deka ????

WHEY premium