SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę bardzo o pomoc.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 88
Mam do was prośbę.Czytałam bardzo dużo o diecie low carb i od jakiegoś czasu ok.3 tyg.staram się do niej stosować.jednak mam problem bo moja waga ani drgnie,obwody też nic.I nie wiem czy wszytsko dobrze robię.Mam nadzieję,że ktoś mi pomoże i w końcu będą efekty:)

mam 175 cm wzrostu
waga 88kg
i tak moje BTW wyliczyłam tak:
B 193g
T 70g
W 150g.
Zaczynałam od troszkę wiekszej ilości węgli ale pomyślałam że skoro nic się nie dzieje to je może trzeba ściać i tak mam od 5 dni.

Na silownie chodzę 5 razy w tygodniu aeroby plus 3 razy robię siłowe a po tym aeroby.
Hmmm nie wiem co jeszcze powinnam tu napisac.

proszę pomóżcie mi podpowiedzcie coś ;>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Z takie opisu to nic nikt nie poradzi. Nie da rady.

Wejdź najlepiej w regulamin: https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html przeczytaj go i uzupełnij niezbędną ankietę. Wrzuć do tego zdjęcia twojej sylwetki (przód, bok, tył w neutralnej pozie).

No i wrzuć twój codzienny jadłospis. Z wyliczonymi kalorami oraz BTW. Możesz skorzystać z potreningu.pl (pasuje tam hasło i login sfd)

Wypisz konkretnie co robisz na tej siłowni. Jakie ćwiczenia, ilość powtórzeń oraz obciążenie. Ile czasu robisz aeroby.

Popatrz na dzienniki dziewczyn jakie dane wrzucały przy rozpoczynaniu dziennika

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 88
dziękuję ci bardzo zaraz tym się zajmę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Podany przez Ciebie rozkład to nie LC

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 88
hmmm więc co robię źle??
ja od ponad miesiąca czytam i czytam i czytam i się już totalnie gubię w tym wszytskim.Coraz więcej czytam i coraz mniej wiem.Wszędzie są zupelnie inne dane jak co liczyćile węgli ile tłuszczy itd.
Bardzo potrzebuję pomocy i mam nadzieje,że ktoś mi pomoże.Czy powinnam liczyć z mojej masy czy z suchej bez tłuszczu?
Jak to nie jest low carb to co?Znalazłam takie dane na róznych wątkach o LC.
Kurcze nie takie to wszytsko proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Magdaleno, zamiast tu sie zamobiczowac przeczytaj wolno i ze zrozumimieniem regulamin forum, to ktorego linka podala Dotka. Dziewczyny nie lubia tu rozhisteryzowanych panien

Zmieniony przez - Bunia77 w dniu 2012-07-02 21:38:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 88
czytam czytam:)
Mam nadzieje,że mnie za taka rohisteryzowana bardzo znowu nie wezmą
Więc moje dane:
Wiek 29 lat
Waga 88kg
obw.biust:108cm
obw.pod biustem 92cm
Obwód talii 88cm
obwod na wys.pępka 100cm
Obw.bioder:109cm
udo:70
łydka:42cm
Najszybciej tyję mam wrażenie że wszędzie ale chyba brzuch i nogi.
Najszybciej chudnę:twarz i ręce.
sport jaki uprawiam:rowerek,bierznia,orbitek.ok.45min.Siłowe ok.40 minut maszyny i wolne ciężary.Waga ich zależy od ćwiczeń.załączam moje dzisiejsze menu:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
za duzo nabialu, za malo mieska za malo tluszczu, warzyw nie wliczamy do rozpiski, no i oczywiscie za malo kcal! Ty na pewno chce LC? dawaj zdjecia, to dziewczyny cos pomoga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2581
Nie chcę się czepiać ale... skąd w jajkach węglowodany??? Jak kupujesz mięsko to unikaj kurczaków (chyba że masz z dobrego źródła) najlepiej brać te tłustsze części zamiast piersi, łatwiej podbić tłuszcze i kalorie dzięki temu.
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 88
nie mam pojęcia tak mi wyskoczyło te dane są z dziennika gotowe.poprostu wybrałam jajka i tak wyszło.Ok warzyw nie wpisuje ale podobno stączkowe powinno się dodawać.Tak wyliczyłam,że powinnam zjadać 2 tyś. kalori ale od tego odjąc coś np.300kalori.Niektórzy mówią,że powinnam na suchą mase robić wyliczenia.Czlowiek może się poważnie pogubić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2581
Low Carb jak sama nazwa wskazuje to dieta z niskimi węglowodanami max 15% zapotrzebowania, a u Ciebie jest 25% energii z węgli. Tłuszcze są bardzo ważną częścią w diecie kobiety, nie żałuj go (bez przesady w drugą stronę )
Warzywa strączkowe wliczasz, zielonych na pewno nie, inne to zależy jakie dostaniesz wskazówki od osób które się an tym lepiej znają.
Z tymi wyliczeniami to masz rację, im więcej czytasz tym bardziej się gubisz.

Zmieniony przez - OliwiaP w dniu 2012-07-02 22:21:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja dla mej kobiety

Następny temat

KONTYNUUJĄC

WHEY premium