SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę Was o pomoc.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 877
Witam, zdecydowałem się ostatnio na kupno białka.
Mam do Was prośbę abyście powiedzieli mi jak często mam je dawkować, w czym rozpuszczać itd.
Kolejne moje pytanie dotyczy firm, które działają na rynku z odżywkami, która jest najlepsza i ma najlepsze produkty.
A trzecie pytanie dotyczy możliwych efektów. Mam 188 cm wzrostu, 86 kg wagi ( szału nie ma ) ćwiczę pół roku 3 razy w tygodniu, i mam dobrą dietkę którą stosuje ( czasami z małymi wyjątkami ), ile mogę przytyć.
Czwarte pytanie dotyczy tego co mam zastosować aby wszystko lepiej się przyswajało, chodzi mi o odżywki a także produkty spożywcze.
A na sam koniec proszę abyście napisali czego mam unikać.


Liczę na odpowiedź.
Życzę miłych wakacji.
Pozdrawiam wszystkich.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2212
Wszystko zależy od twoich środków a druga sprawa nie zawsze jest tak ze drogie równa sie najlepsze a trzecia sprawa nie da sie obliczyc ile kto przytyje to sprawa indywidualna ale na początek gdy czujesz stagnacje zakup może mono vitalmaxa albo olimpa to któro ci ekonomicznie wyjdzie zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bialko = kotlet w proszku. dawkujesz wg indywidualnych brakow w diecie. rozpisywane bylo 1000000 razy.

poza tym, masz pytanie? - regulamin dzialu - ankieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 877
czego mam unikać w diecie ? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ale w jakiej diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 877
sorki, źle to sprecyzowałem, chodziło mi czego mam unikać przy stosowaniu tego białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
niczego, to jest białko a nie koks, tu sie nie da nic s*******ić

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bóle brzucha po BCAA

Następny temat

Zażywanie Protein

WHEY premium