SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze was o pomoc ;) :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
Witam mam pytanie dot. Kreatyny i HMB a dokłądnie mi chodzi o dawkowanie bo wszedzie to jest napisane roznie :(
Wiec przejdzmy do sedna sprawy dzisiaj zakupilem sobie Kreatyne " TREC MEGA MOCNA KREATYNA 400kap " Oraz HMB "TREC HMB 180kaps SUPER VIP " i prosze was powiedzcie mi jak dokladnie to stosowac bo np na opakowaniu tej kreatynki pisze ze w 1-2 dzien mam wziasc 30 kapsułek w 3 dzien 25 w 4 50 w 5 15 czy to nie jest za duzo?a na HMB mam brac 6 tabletek na dzien . Teraz opisze siebie troszke waze 85 KG przy wzroscie 186 cm cwicze regularnie od miesiaca wczesniej trenowalem tez ale przestalem i znow zaczolem sobie ;) Wielkie dzięki wam za pomoc bo naprawde to dla mnie jest wazne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666

Sorry za wyśmianie ale niektóre posty na tym forum są tak zabawne jakby je obcokrajowcy pisali co dopiero sie polskiego uczą. Ciekawe czy na codzień też tak gadasz.

Kreatyne łykaj bez fazy nasycenia stałe dawki codziennie. A HMB jak juz kupione to postaraj sie sprzedac komuś, jak nikt nie kupi to w ostateczności zjedz ale nie spodziewaj się jakiś efektów po tym.

Zmieniony przez - przymszy w dniu 2008-05-29 21:43:38

Ręce które ćwiczą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AAKG na 2gi cykl dobre ?

Następny temat

dawkowanie

WHEY premium