SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BArdzo proszę Was o pomoc:)

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Naprawdę nie wiem, co mam robić, pogubiłam się troszeczkę. Proszę nakierujcie mnie troszeczkę. Dlaczego mój brzuch tak wygląda? jest taki jakiś wzdęty w dolnej części. źle się z nim czuję. jest taki od niedawna.
ale ja wcale nie mówię, że on jest gruby:) nie zrozum mnie źle, tylko jeszcze np. miesiąc temu był prawei zupłenie płaski, a teraz się zmienił i niepokoi mnie to z tego względu, że nic w moim stylu życia się nie zmieniło. Pół biedy, że zaczął troszeczkę odstawać - life is life:) i byłoby wszystko w porząku gdyby nie takie dziwne uczucie ucisku? pełności w podbrzuszu. Nazwałam to wzdęciem bo nie wiem jak to inaczej zakwalifikować

I naprawdę, nie sądzę aby to była wina tego, że "jem syf", jak to zasugerowała jedna z forumowiczek
Mój jadłospis od grudnia wygląda tak, że rano jem pół banana, idę biegać min.3km, wracam - jem 3 łyżki płatków owsianych na mleku. 3 godziny później 3 łyżki sałatki, koło południa obiad - dużo warzyw i kawałek mięsa gotowane bądź pieczone, na podwieczorek - mały jogurt bądź owoc, a kolacja składa się wyłącznie z białka - jakiś tuńczyk, jajka, chudy twaróg. Dodam jeszcze, że dziennie wypijam ok. 2 litrów płynu (woda, herbata)
To co napisałam to taki "szkic"... nigdy nie schodzę poniżej 1500kcal. A banana tak, owszem jem przed bieganiem, żeby nie paść gdzieś w rowie po drodze:) .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
najlepiej jakbys rozpisala to w osobnym temacie na forum np. w dziale Ladies SFD albo w dziale odzywianie.. bo przyczyna za pewne lezy gdzies po stronie odzywiania, stad wzdęcia, moze probuj na zmiane eliminowac poszczególne produkty, proponowalbym zaczac od mlecznych

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

doping

Następny temat

karta apteczna

WHEY premium