SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycje produktów - OLIMP

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czyli dobrze pamietalem watpliwosci Slawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ale ona nigdy chyba nie była dozwolona - jako suplement diety - na terenie UE.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Chwileczkę, z tego co się orientuję, to właśnie nie wiadomo dlaczego ale do geranium brudne ręce inkwizycji sie nie przyczepiły...

Sprawdzę to i dam znać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Już sprawdziłem

geranium do dzis nie zostalo przebadane przez instytut żywnosci, jednak rzeczywiście wątpliwe, aby środek o tego typu działaniu, zbliżonym do adrenaliny został dopuszczony do sprzedarzy jako suplement...

Ciekawi mnie, czy OLIMP nie będzie musiał znowu zmieniać składu Arthroblock - glukozamina powyzej 500mg lek (tyle zdajsie majeden kaps z tego co pamiętam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Pożyjemy, zobaczymy...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a jak juz wiemy nie stanie sie to i tak magicznie jutro

to dobra nowina
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak btw to jestem za damianą, ale**** wie czy to teraz moze nie jest w tej samej grupie co heroina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sorry omek - usunalem posta i czesc wypowiedzi ktora i tak byla wykropkowana

oto jego tresc


ja sie łapie za głowe jak patrze co ten urzędasy powpisywały na liste antynarkotykową niedługo bede sie w tym po pier do lo nym kraju bał pić melise i nosić przy sobie waleriane...

a czesi swietuja bo maja leegalna marihuane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 124
ANTYESTROGENY od lat tego brakuje w ofercie

dont f*** with me...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA a ginekomastia.

Następny temat

Suple na TONUS MIĘŚNIOWY

WHEY premium