SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycje, uwagi i sugestie odnośnie portalu TV SFD

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4572 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670
Packman90 - avatarem promujesz Internet bez chamstwa, a gadką wręcz przeciwnie... zdecyduj się

dzięki za poradę, nie wiedziałem wcześniej

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
Znalazłeś w mojej wypowiedzi jakiś wulgaryzm? a apropo to dziwne że skończyłeś to trechnikum informatyczne

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4572 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670
taa "tRechniktum"

a skończyłem... przesłać Ci ksero świadectwa ukończenia?

jeśli myślisz, że w uczyli nas ściągania filmików z Internetu, to gratuluję wyobraźni...

sorry za off-top
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 471
proponuje zebyscie wczesnie informowali o live tv zawze przegapie najwazniejsze odcinki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 466
Moim zdaniem powinna być z góry ustalona ramówka, kto o której i jaki temat. Używacie słowa portal o TV SFD, a dla mnie jest to strona do wrzucania programów, bo nie można tam znaleźć nic ciekawego. Proponuje też częstsze wpisy na facebooku informujące o relacjach.

Na początku były to dość stałe terminy (czwartek?), teraz wchodzi to już "tak byle jak".

Jest to do rozwiązania na zasadzie nagranie przez 7 dni, codziennie po 1 programie. Macie wtedy 7 tygodni z głowy i możecie zrobić dobrą i czytelną ramówkę itp. Problemem będzie tylko brak pytań od widzów, ale to jest raczej i tak dość sporadyczna część programu.

Zauważam czasami, że chcecie wyjaśnić za dużo rzeczy na raz. "budowanie gigantycznej masy mięśniowej" jest dobrym tematem, ale nie idąc tak po łebkach i omawiając wszystko na raz. Moim zdaniem powinniście się bardziej skupić na konkretnym temacie, typu kreatyna, ze statystykami. Bo to co było przedstawione w programie można wyszukać i przeczytać w internecie w około 2 godziny. Nie poczułem poruszenia lekko zaawansowanego poziomu z Waszej strony, a można to było podzielić na 2-3 mocno wyszczególnione programy.

Przydałby się jakie statystyki, tabelki, ceny - ogólne porównania np. na przykładzie suplementów. Np. temat "Suplementy - czy każda kreatyna jest taka sama i płacimy tylko za markę"? Odpowiedź jest jasna, ale brak konkretnych przykładów i sporo osób uważa Ostrowię za nieziemskie białko (nie wgłębiam się w pojemność czyjegoś portfela).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
odcinki są dość regularnie nadawane
praktycznie co 2tyg i zawsze czwartek

temat i godzinę podaję praktycznie tydzień wcześniej
(teraz zmieniłem temat 2 dni wcześniej)

nadawane z agory o 16h
z lookra o 19h

zawsze dwa dni wczesniej idzie masmail
a w dzień programu wisi ogromny baner na inso i na sfd

dość systematycznie to funkcjonuje



Zmieniony przez - Bull w dniu 2010-11-09 20:54:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 466
Fajnie, nie krytykuje - tylko chciałbym usprawnić pracę, bo jest to ciekawy pomysł i lubię oglądać te programy .

Proszę jednak o wyszczególnianie tematów i nadawanie co tydzień, bo panuje we mnie (a pewnie i nie tylko) głód częstszego oglądania

POWODZENIA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
od nowego roku player będzie na głównej stronie sfd
i newsy dot. tego tematu tez


za tydzień program dla Pań z Kasią Kozakiewicz
czwartek 16 ( będzie pop-up i mailing)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2045
(chyba w dobrym temacie piszę o tym)
nie wiem czy to tak zamierzone ale mnie zdezorientowało, mianowicie wchodząc na adres http://tv.sfd.pl - wpisując bezpośrednio albo klikając w banner na forum widzimy tylko playera "Na żywo", żeby zobaczyć "normalną" stronę z wszystkimi odcinkami musimy na samym dole dopiero kliknąć link do http://tv.sfd.pl/Default.aspx 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
Ostatni program trwał 50 sekund? Wykroki z handlami, I to wszystko?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam w dziale!

Następny temat

Propozycje, uwagi i sugestie do programów na żywo

WHEY premium