SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop i clen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8060

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

91

Wzrost

179

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

122

Obwód uda

80

Obwód talii

94

Staż na siłowni

Pare lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B200 w 200 t80

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Omka susta deca meta prop

Opisz swój plan treningowy

Silowy i aeroby

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

4miesiace temu deca susta

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

22

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tycia

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Porostu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Clen + Stimul 8 i jest ostra jazda. Nie wiem co siedzi w stimku ale clen z efką aż mnie tak nie czesał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
kaczo
Zjadlem dzisiaj pol tab i zrobilo mi sie cieplo przez 2 godziny i pot na silowni wiekszy jutro zjem cala i zobacze co bedzie sie dzialo


No i ok, jutro tez daj pol, zwiekszyc jeszcze bedziesz mial czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
thugnwk
Clen + Stimul 8 i jest ostra jazda. Nie wiem co siedzi w stimku ale clen z efką aż mnie tak nie czesał


Finaflex stimul 8 ?? różne dosypki bywają i w suplach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Dla mnie padaczka ten stimul, strasznie mi zimno po nim, chceci do treningu nieszczegolne,
moze inaczej by dzialal przy udziale ww ale ja na keto jestem, w dalszym ciagu napam pre contest nr1 przedtreningowka dla mnie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
stimul ma dość mocno specyficzne działanie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
Na clena trzeba uważać brałem z malaya i po 1 tabletce lezalem ponad 8 h i mnie trzeeslo byłem siny a nie był to pierwszy kontakt z clenem takze uważaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Zimno jest fakt ale serducho i potliwość tez na wysokich obrotach. Ja lubię stinula ale w odpowiedniej dawcę + jakaś agmatyna mega trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Wziolem cala i troche jeszcze latam i pikawa wali tylko zrypalem bo 4 tygodnie lecialem na niskich weglach bez podkladu i poleciala tez gora ale teraz z clenem idzie prop ale duzo fatu bylo wiec pewnie dlatego pozniej sie odbuduje

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
W ankiecie byl wiek ale ok juz Zbigniew

kaczo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propionat, metka

Następny temat

ostaryna. zerknijcie ładnie prosze.

WHEY premium