SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop+wino+clen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1838

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

87

Wzrost

178

Obwód ramienia

39.5

Obwód klatki

112

Obwód uda

62

Obwód talii

94

Staż na siłowni

2lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

VLCD b 2.5g/1kg wegle tyle co z miesa i warzyw tluszcze max 0.5

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Metanabol

Opisz swój plan treningowy

4x w tyg silka 2x aero

Cel cyklu

Redukcja poprawa definicji

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

8miechow

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

18-20%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tycia

Stan zdrowia

B dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

1300kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

120 160 128
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Witam wiec tak dzisiaj poszedl pierwszy shot Propa 100mg czy planuje dobry cykl prosze o porady nizej dawkowanie.
Prop 1-8 100mg e2d
Wino 3-9 30mg ed
Clen od poczatku propa 2on/2off
Celem cyklu jest redukcja poprawa definicji dieta VLCD jade bd zdawal rezultaty co tydzien i ofc fotki na koniec z poczatku i koncu cyklu :)
Trening silowy 4x w tyg 2x aero w tyg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Drodzy forumowicze zwracam sie z pytaniem do was jestem po 4 strzale propa jt mam wykonac next inj a od wczoraj zlapala mnie angina +zapalenie jamy ustnej biore antybiotyk odpuszczam sb silownie w tyg bo musze dojsc do zdrowia moje pytanie brzmi kontynuowac inj na antybiotyku czy zaczac od nowa od pon?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24630 Napisanych postów 68291 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538511
imo clen dałbym 5on/2off ale nie przez cały cykl, dałbym max 6sesji, tzn 1-3, 4/5/6 dałbym spalacz (supla) i potem 7/8/9 clen znow
pomyśl

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
No spoko pomysle nad tym :)dzieki za rade :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
powodzenia:D

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Nie dziekuje bo zapesze :D co niedziela bd zdawal relacje wiec lukajcie jesli mozecie i oceniajcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Mam pytanie odnosnie inj w pon robilem igla 0.6 30mm w udo i do dzis mnie boli ale juz mniej czego to jest przyczyna mam malo na udach fatu i nie mozliwoscia jest zebym pod skore zrobil inj bo cala igle wbilem wiem trzeba troche zostawic ale jednak wbilem cala :) wiec na 100% doszlo do miesnia a dzisiaj zrobilem 0.7 40mm tez w udo jest lekko wieksza i zobacze co bd jak odciagnolem tloczek nie bylo krwi wiec jest ok tak jak w pon :)jakies rady :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24630 Napisanych postów 68291 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538511
ile ml leci jednorazowo? wal w ass

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
na propa często ludzie narzekają że coś tam boli, z jakiej firmy masz propa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Dose Generics Testo P ale to tez moze to ze miesien odczuwa obcy plyn tak jeden typ pisal a potem ustepuje :) nwm sam problem najwiekszy jest ze ja teraz nie mam jak plecow zrobic i nog dlatego dodalem ten post :)100mg leci na raz co 2 dni ofc wpuszczam pomalu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
A jak wbije w assa to na dupie nie bd mogl pewnie siedziec hehe :)znowu w bicka to pewnie nie zrobie lap itp :( dlatego szukam rozwiazania :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arimidex na cyklu profilaktycznie?

Następny temat

Przeziębienie a cykl?

WHEY premium