SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Progresja czy nie?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12460
Witam znalazłem oto taki trening i mam zamiar go wypróbować tylko mam pytanie czy robić jakaś progresje z ciężarami do niego?

Poza tym ten power clean i clean and jerk wykonywac z bardzo duzymi ciezarami czy raczej tak by starczylo na te 5x5?

I ogólnie czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy mógłbym ćwiczyć tym 3 razy w tyg czy jeśli co dodać jakieś inne ćwiczenia byle by były dynamiczne i na większą grupe mięśniową.
TRENING A:

POWER CLEAN 5 X 5 (=> MOC, całościowe ćwiczenie - plecy, nogi; w szczególności kaptury, prostowniki grzbietu)
POMPKI NA PORĘCZACH 5 X 5 (=> KLATKA, TRICEPS)
WIOSŁOWANIE 5 X 15 (=> PLECY)
PRZYSIAD PRZEDNI 5 X 10 (=> NOGI, częściowo plecy, brzuch)

TRENING B:

CLEAN AND JERK (PODRZUT SZTANGI) 5 X 5 (=> MOC, całościowe ćwiczenie - plecy, nogi, ręce;, barki w szczególności kaptury, prostowniki grzbietu)
WYCISKANIE SZTANGI LEŻĄC 5 X 5 (=> KLATKA, TRICEPS)
PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU 5 X 10 (=> PLECY)
MARTWY CIĄG 5 X 5 (=> PLECY)
PRZYSIAD TYLNY 5 X 5 (=> NOGI, częściowo plecy, brzuch)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Cwiczysz 3 x w tyg sekwencja A / B / A

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
powiem ci tak, pierwsze cwiczenia sa najwazniejsze, i w nich starasz sie o jak nawyzszy progres.. cwiczysz pod sztuki walki wiec musisz olac piekne cycuszki i barki, a za zajac sie powaznym cwiczeniem w co nie watpie ze chcesz robic :)

w moim odczuciu tu sie liczy najwiekszy ciezar i dynamika, mimo porazki na 2.-3. powtorzeniu, co innego reszta... tam juz warto trzyma sie zalozenia treningu, aby nie przetrenowac sie za szybko chociazby :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
W moim odczuciu co byś nie robił na treningu - sprowadza się on do Twojej własnej przyjemności sprawdzenia się z żelastwem. A jak chcesz coś osiągnąć na jakichś tam zawodach nawet lichej rangi, to przykro mi bardzo ale musisz zacząć wbijać sobie igły w dupsko
To po pierwsze.

Po drugie, zadałeś pytanie nie w tym dziale co trzeba.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Mark Coleman

Wiecej