SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Programy na wyskok - ankieta

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5025

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2319
Przetestowałem w pełni trening plyometryczny i musze powiedzieć, że do obręczy do której nie mogłem doskoczyć wcześniej nawet z jednej nogi teraz skacze z miejsca, ale jeszcze się regeneruje - chciałbym się zapytać o tego "Kangurka" - kto go robił i czy mu pomogło?? - aha i mam pytanie do Dudka - tak standardowo dla osoby w wieku 16-17 lat, niewielkiego wzrostu i małej wagi raczej - ile powinno się robić tak w miarę bezpiecznie przysiady ze sztangą z ciężarem ok 40kg?

Pozdrawiam

Sofia Boutella - "Spraw, by ludzie Cię widzieli i czuli muzykę.." NIKE - NEW SPIRIT NEW ATTITUDE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mowilem, ze ten trening jest bardzo dobry dla amatorow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4439
rzaden z wyzej wymienionych programow niemoze sie rownac z peco

Jak boli to rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koszykarzz, ładnie nas wszystkich rozbawiłeś .

True rób z tak około 80% wagi ciała. Pamiętaj, że dobre wykonywanie przysiadów, z poprawną techniką na pewno nie za hamuje wzrostu, lecz może pobudzić kręgosłup do wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Robie trening gergy. Po dwoch tygodniach przybyło mi około 5 i pół centymetra...czy trzeba cos wiecej mowic ? No właśnie...

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2582
Dudek --
Nie miałem zamiaru nikogo rozbawiać
Ja tak po prostu robie a na wyskok nie narzekam.
Gram i gram skacze i skacze.
Ale za programy sie nie biore bo kolanka nie pozwalają...

Co kto praktykuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 466
No skakanie do wyznaczonego celu coś tam niby daje ale nie można tego porównywać z efektami jakiegoś programu skocznościowego...

We was tryin so hard
Hard to survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
ja akutalanie robie PeCo i tak tez glosowalem, na wyniki jak na razie nie narzekam Paysley ile robiles peco i o ile ci poszedl jump??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
Pagsley
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4439
robie juz ponad 2 miesiace, regularnie i zgodnie z zalecanymi instrukcjami i z tego co widze, to regularnie co tydzien dochodzi 3,4 cm. juz przyzwyczailem sie do wysilku i teraz cwiczenia wydaja mi sie duzo efektywniejsze. pozdrawiam wszystkich ambitnych

Jak boli to rośnie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Linki

Następny temat

Znajdziecie drugi taki rower??

WHEY premium