SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program do układania diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Raczej nei wiem czy jest taki program że mu wklepiesz w poniedziałek jem 200g papryki mama 100, w srode 100 a mama nie je, i że wyskoczy Ci że masz na tydzien kupić 400g papryki, to już sobie sama zsumuj co masz kupić.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
Najlepiej taki plan gdzie ułoży dietę dobierze odpowiednie produkty zrobi zakupy i ugotuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7068
A znacie program, który by wyliczał witaminy i minerały? Pod Windowsa i pracujący offline. Ewentualnie pod Androida.

A co do programu do układania diety na cały tydzień, to sprawdź program "Mój Komputerowy Dietetyk". Gdyby jeszcze podliczał mikro i makro elementy, to byłby program _idealny_. Niestety, pisałem do Avalonu i nie mają w planach dalszego rozwoju tej aplikacji.





Zmieniony przez - Hallkell w dniu 2018-10-17 15:41:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
mr big wylicza, to jak chcesz to też dietetyk jumar 2006, jedyny dostępny na necie wersje wyzej są płątne i chyba jedynie dla dietetyków, z tym ze 2006 ma ubogą bazę produktów, trze by ją samemu rozwinąć
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7068
anubis84, dzięki. Czegoś takiego właśnie szukałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
z mr big'a korzystam od samego poczatku przygody z silownia polecam, bo ktos odwalil kawal dobrej roboty

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7068
Mr. Big źle działa z OpenOffice Calc, a Excela nie mam.

Anubis84, korzystasz może z tego Dietetyka Jumaru i byłbyś skłonny swoją bazę produktów udostępnić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja w nim nic nie robie, kiedyś znalazłem na necie bo u Tadzia Sowinskiego widziałem, jest w nim tylko ta baza co jest oryginalnie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Hallkell
Excela nie mam.


zyjemy w XXI wieku. kwestia 5-10 minut i masz go na dysku

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Czelista nie namawiaj do złego, co do open ofiica, podobno lepiej sie sprawdza libre office.

No neistty, w openowfisie mogą być inne formuły i czegoś z excela może nie czytać do konca.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłek przedtreningowy.

Następny temat

Dieta na redukcję 2100-2200 kcal

WHEY premium