SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program , Trening Skocznościowy ,, POMOCY !!! ...

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 174
Witam was forumowicze :D.. Potrzebuję porady w sprawie wyżej wymienionej .. Zacząłem p.skocznościowy ALE... ułożony z poszczególnych ćwiczeń (ze wzgledu na szkodliw. innych np air allert). Piszac jak je sie wykonuje nic raczej nie zrozumielibyscie takze pokaze wam to na filmikach :

te ćw.wykonuje trzymajac hantle w obu ręk. 2,8kg

tylko ćw.z 31 sekundy oraz robie tak samo tylko nizszy podest i z hantelkami

tylko ćw. z 1min ,57 sek(przekladanka)
Oczywiście wszystko poprzedzone rozgrzewka oraz zwyklymi cwiczeniami skoczn. czyli skoki (jak najwyzej kolana)skoki ze złączonymi nogami przod lewo prawo tyl, wyskoki na podest jedna nogą (oczyw.lewa i prawa)oraz robię parę mocnych wyskoków do góry .Zamierzam cwiczyc 3 miesiące . I stąd moje pytanie... Czy te ćwiczenia poprawnie wykonywane nie bedą psuć stawów ,czy bedzie jakas szkodliwosc i ile razy mam je w ciagu tygodnia wykonywać ?? .. Proszę o pomoc bo jestem żółtodziobem w tych sprawach ..Podejrzycie prosze te filmiki .. Proszę o jak najszybsze odpowiedzi..:) Z Góry wam wszystkim dziękuję . Pozdrawiam .....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 174

- chyba sie ostatni nie wczytał ,, poprawiam . ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obojczyk - syndrom "klawisza"

Następny temat

Jaki rower?

NutLove