SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki rower?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Witam,
Z rowerami mam tyle wspólnego, że w wakacje śmigam po ścieżkach rowerowych po trójmieście.
Rower do miasta mam, ale jest typowo miejskim rowerem a ja ostatnio odkryłam w sobie jakąś wyższą potrzebę jazdy po lesie i poczucia trochę adrenaliny ;)
Tak czy inaczej chciałabym kupić rower taki do lasu ;)
Jestem totalnym amatorem i nie mam pojęcia o rowerach.
Mogę przekazać na ten cel 2000 zł. Chciałabym żeby był to jakiś przyzwoity rower. Mam rower miejski firmy mongoose i się dobrze sprawuje.
Dziękuję, Dorota ;D

Latać każdy może ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
wydaje mnie się, że ma lepsze wyposażenie np przerzutki, korba (chcesz wiedzieć co konkretnie, poszukaj w necie) i jak dla mnie wizualnie jest ładniejszy

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3288
mogła byś opisać bardziej precyzyjnie czy masz zamiar na nim skakac czy tylko smigac po lesie czy moze jakies inne ciekawe pomysły masz? i przedewszystkim- nowy czy używka?

Get Big Or Die Trying...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Raczej tylko jeździć po lesie, ale jakieś małe skoki też pewnie wchodzą w grę ;)
A rower najlepiej nowy, ale używany też przejdzie byleby w dobrym stanie ;)

Latać każdy może ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3288
hmm a Więc Pani Dorotko.. na Pani miejscu popatrzył bym za jakąś meridą bądz kellys'em udane rowery a do zwyczajej jazdy po lesie z "przypadkowymi" niewielkimi skokami myśle ze idealnie sie nadają dobrze jest jednak isc do rowerowego i sprawdzic jaki do Pani pasuje- chodzi mi tu miedzy innymi o rozmiar ramy aby jazda była jeszcze bardziej komfortowa oczywiśćie są na tym forum duuużo wieksi znawcy odemnie. Warto wiec zasiegnąć dalszej wiedzy ;)
Pozdrawiam serdecznie Szymon

Zmieniony przez - lotasl w dniu 2010-04-19 23:26:00

Get Big Or Die Trying...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Dzięki wielkie :)
Na pewno jeszcze będę pytać w rowerowym co i jak.
Trzymać kciuki cobym się nie zabiła ;D

Latać każdy może ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3288
dodam iż warto zaopatrzyć sie w kask Pozdrawiam)

Get Big Or Die Trying...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 371 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4002
Pani Doroto polecam Krosa Level A6 mieści się w 2000zł jest to naprawde bardzo fajny sprzęt za takie pieniądze

Hardcoreteam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
http://allegro.pl/item1008889787_haibike_life_pro_sklep_z_2799_zl_wyprzedaz.html jeśli kolor i kształt ramy odpowiadają ;)
Jestem posiadaczem roweru tej marki (inny model,jednak poza ramą osprzęt niemal identyczny)od ok 5 tys. km, całość sprawuje się całkiem przyzwoicie (i wytrzymale) w terenie czy na asfalcie (obręcze zmieszczą opony 1" wiec jeśli zechcesz pośmigać po asfalcie wystarczy zmienić opony na slicki bądź semislicki)

ew. http://allegro.pl/item988408577_rower_mbike_renegade_0_5_wysylka_gratis.html nie jestem pewien ale model z roku 2009 był na nieco lepszym osprzęcie, więc warto szukać okazji

lotasl mogłbyś zaproponować konkretne modele

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3288
"nie znam sie na tyle" zeby proponować konkretne modele przecież nie na wszystkich jeździłem, bardziej wolałem uderzyć w firme , bo wiem ze te firmy są warte zaufania - dlatego tez napisałem ze, warto posluchac innych opinii

Get Big Or Die Trying...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
To mam jeszcze pytanie co do ramy.
Rozumiem, że musi być dopasowana do wzrostu, tak?

Latać każdy może ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 371 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4002
ja Mam 168 cm wzrostu i rama Meridy 18 cali jest dla mnie idealna rama krosa musi byc to juz 19 cali

Hardcoreteam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Program , Trening Skocznościowy ,, POMOCY !!! ...

Następny temat

kolce sprinterskie gdzie moge kupic zamowic ?

WHEY premium