SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z zalogowaniem

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1931

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
Witam chyba ukradli mi konto bo jak chcę się zalogować to pisze
Uups... Coś poszło nie tak, spróbuj raz jeszcze za chwilę.
a jak chcę odzyskać hasło to piszę to samo ,,nick monos
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
no ale się zalogowałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
właśnie chciałem edytować,jestem zalogowany ale nie wyświetla mi się to i piszę że nie jestem zalogowany .
nie wiem co jest granę zrobię reset i się zobaczy
po resecie nic,

na sklep sfd też chciałem się zalogować i takie coś :To połączenie jest niezaufane



Zmieniony przez - Monos w dniu 2013-05-30 22:38:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
https://www.sfd.pl/Zgłaszanie_błędów__TUTA!__tylko_wg_procedury_z_1_posta!-t900143.html

a jak na forum pisac bys nie mogl z jakiegos powodu
to od tego typu zgloszen jest odpowiednia zakładka https://www.sfd.pl/kontakt, gdzie mailowo mozesz wyslac opis bledu z zawarciem w/w informacji (tych z pierwszego linka , tej wypowiedzi); bez podstawowych informacji ciezko cokolwiek poprawic/sprawdzic

Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-05-30 22:45:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
ok ,to sorry za to i można skasować temat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
lepiej zostawić by inni wiedzieli co mają robić na przyszłość
Jest odpowiedni temat do zgłaszania błędów; jest zakładka kontakt

Naprawde informcja " nie moge sie zalogować bo czegoś tam nie ma / nie widzę" - nie będzie pomocna i każdy kto mi takiego maila napisze dostanie odpowiedz jak powyżej; dzięki podstawowym informacjom można dojść do przyczyny błędu . inaczej dział IT nawet nie będzie w stanie spróbować pomóc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przesyłka od ebay z SFD?

Następny temat

prosze o usuniecie mojego tematu i konta

WHEY premium