SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem ze złamaniem ampułki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
dobra zrobione, za drugim razem jak juz bralem to nic towaru nie ulecialo tylko teraz mam pytanie
bo robilem to na dwie igly, jedna do nabierania 0,9 a druga do wbijania 0,7, a widze u Was na forum jest podana tyltko zeby jedna brac, to uzywac tylko jednej??

I drugie pytanie co mam teraz robic, czy np. nie moge siadac przez 10 min czy co, jak chodze to czuje sie jakbym mial ta igle w dupsku caly czas :P

i ostatnie troche gorsze pytanie: bo mam pewnego prolo 6 opakowań i musze dokupic z tym ze moj gosc mowi ze ma tylko balkana - pewniak, moge tez kupic od losowej osoby z neta prolo ale nie wiem czy nie bedize to fejk

prosze o odpisanie bo to wazne, z gory dzieki za RELACJE LIVE( :D) z mojej pierwszej iniekcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
dla ciekawskich dodam że poszło 15 wacików, a tyłek 12 razy przecierałem spirytusem xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
To już musisz w polskich realiach podpytać o enana balkana, ale pewnie jak wszystko balkana bedzie kopać

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94744 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669912
prolo z neta nie bierz bo pewnie wał będzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
j/w, Ci co mieli apteczne już siedzą

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
1. Nawet jak szkło pęknie i wpadnie to i tak nie przejdzie przez igłę. Nie masz się czego obawiać.
2. Iniekcja w udo - jest łatwiej dla początkującego.
3. Jak się boisz/etc. to weź opcjonalnie propranolol przed iniekcją.

Zmieniony przez - neevsky w dniu 2012-11-13 16:30:24

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
Hehe jakbym widzial siebie poltora roku temu a teraz prawie ze doczekac sie nie moge co wieczornych iniekcji i jak wyzej napisano bij po udach wylacznie ja tylko tak bije a juz nie raz mialem sytuaje ze kilkanscie tygodni dzien w dzien bilem teraz tez , nawet dlugie estry bije co 2 dzien a ze mam kilka srodkow wiec na dobra sprawe od kilku miesiecy kluje dzien w dzien

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
zczasem wbijanie przyjdzie ci jak golenie rano rutyna

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ło Ty w morde, nigdy sie nie naucze wbijać jak sie gole wieczorem?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
dupa mnie boli, straszny dyskomfort zważywszy na to że jeszcze zwalczam homoseksualistów z każdych sił, cały dzień rozdrażniony...
rozumiem ze po 3 tygodniach dopiero zobacze efekty ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy rozpisce 2-go cyklu.

Następny temat

Który testo kupić?

WHEY premium