SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem ze schudnięciem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Witam!
Potrzebuję pilnie Waszej pomocy!
1,5 roku temu urodziłam synka.Po porodzie zostało mi 15kg więcej tłuszczyku.Okazało się że mam PCOS,przyjmuję hormony.Dużo w moim życiu ostatnio się zmieniło i postanowiłam ja się zmienić.Jednak wiem że bez Waszej pomocy se nie poradzę.Zaznaczę że pracuję w gastronomi a po pracy opiekuję się synkiem.Nie mam zbytnio czasu na siłownię czy inny sport,ewentualnie z 2razy w tygodniu.Słyszałam o skutecznych spalaczach.Czy możecie mi coś doradzić?Bardzo proszę o pomoc bo już nie mogę na siebie patrzeć :( Chętnie poprowadzę dziennik pod Waszym nadzorem.

Niedługo uzupełnię dokładnie swój profil i będę wbijać sogi za pomoc.

Serdecznie pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na Wasze rady.

Płeć: Kobieta

Wiek: 21

Waga: 86

Wzrost: 178

Obwód klatki: 103

Obwód ramienia: 32

Obwód talii: 103

Obwód uda: 58

Obwód łydki: 39

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: praca

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: brak

Odżywianie: mam słabość do napoi gazowanych(cola i piwko) i białego pieczywa

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: PCOS,lekka anemia

Preferowane formy aktywności fizycznej: ćwiczenia w domu,ewentualnie aerobik,siłownia 2-3 razy w tygodniu

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak

Stosowane wcześniej diety: kopenhaska (-5kg)

Zmieniony przez - mongitka w dniu 2009-09-19 17:47:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakaś regularna forma ruchu powinna niestety być. Ruch zawsze podnosi metabolizm i wykorzystanie tkanki tłuszczowej jako źródła energii. Powinnaś postawić na ruch chociaż 3x w tygodniu, jak dasz radę częściej, to będzie tylko lepiej. Szybkie marsze, nordic walking, marszobiegi, to są formy ruchu które zwiększą wydatek energetyczny i pozwolą w bardziej trwały sposób się odchudzić. Nic nie przychodzi łatwo
Jeśli chodzi o dietę, to przeczytaj to:
https://www.sfd.pl/-t527693.html
A spalacze w Twoim przypadku niczego nie zmienią.
A jeśli chodzi o PCOS to przyznam szczerze, że brak mi wiedzy. Ale pewnie równasz poziom hormonów jakimiś lekami tak? IMO by uniknąć późniejszych zaburzeń metabolicznych powinnaś uważać na węglowodany. Te słodkie napoje i piwo i białe pieczywo odstaw koniecznie jak nie chcesz pogłębiać problemów z nadwagą.


Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-09-19 19:02:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 179
Aeroby + dieta inaczej nic nie osiągniesz.Chociaż odstaw biale pieczywo i niezdrowe napoje(zakładam ze slodyczy nie jesz) a napewno przy ruchu 3 w tyg zrzucisz pare kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY Dieta!

Następny temat

Dieta : masa

WHEY premium