SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z zwodem po testosteronie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 170 dni Na forum 169 dni Przeczytanych tematów 14
Cześć mam takie pytanie jestem w trakcie brania testosteronu zrobiłem już 17 strzałów i zauważyłem że moje sprawy łóżkowe znacznie spadły mój wzwód nie jest taki jak trzeba oraz zauważyłem że ciężko jest mi dojść pod czas stosunku jak możecie doradzić mi coś bo jestem blady w tym temacie z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699790
Zrób badania na początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 170 dni Na forum 169 dni Przeczytanych tematów 14
Oki a powiesz mi na co dokładnie te badania i czy przed badaniami muszę odstawić środek ? bo tak jak mówię jestem blady w tym temacie a zacząłem brać bez żadnej wiedzy z góry dziekuje


Zmieniony przez - Adek17177 w dniu 2023-11-19 00:28:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Wrzuc ankietę działu
Badania Estradiol i prolaktyna dorzuć Morfologie
Masz badania sprzed cyklu?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 170 dni Na forum 169 dni Przeczytanych tematów 14
Właśnie nie mam podszedlem do tego jak gówniarz i nawet nic nie zrobiłem przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Witaj, niestety tak sie konczy zabawa hormonami, jak nie do konca zdajemy sobie sprawe z tego co robimy. Ale nie bede tutaj moralniakow walil.
Po pierwsze powiedz kobiecie, ze jestes na bombie i cos sie poj**alo z hormonami - bo jak zauwazy ze sa klopoty w lozku to pierwsze co pomysli, to ze walisz w ch**a na boku%) wtedy bedzie mniej stresu hehe

Po drugie badania
test wolny
estradiol
prolaktyna
progesteron
tarczycowe tez mozesz zbadac dla pewnosci

bedzies zmial obraz tego co sie dzieje w ciele obecnie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Npp samo

Następny temat

Pomoc w odbloku

WHEY premium