SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z zarostem na twarzy ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77
Witam,
mam pewien problem, który mnie dość mocno irytuje, mianowicie w tym roku będę miał 21 lat, a zarost na twarzy tyle co nic, rośnie mi tylko broda i wąsy na policzkach nie rośnie dosłownie nic !, co jakieś 5 dni muszę się ogolić, bo zarost jest tak rzadki, że wyglądam jak idiota, ale po ogoleniu się wyglądam jak dziecko.
Nie byłoby w tym nic dziwnego jeśli widziałbym, że mój ojciec nie posiada właśnie takiego zarostu, a on ma bardzo mocny i gęsty zarost na policzkach, brodzie i na całej szyji. Również dziadek ma bardzo gęsty i mocny zarost. Więc na pewno genetyka odpada, sprawa hormonów chyba również, ponieważ włosy łonowe i pod pachami posiadam od dawna. Ale zostaje kwestia trądziku, który posiadam od chyba 16 roku życia i nadal go trochę zostało czy to mogło w jakiś sposób zaburzyć zarost na twarzy ? bo logicznie biorąc sprawę to wyprysk na twarzy powstaje właśnie w mieszku włosowym. Może pytanie wydawać się głupie, ale jak wasi rówieśnicy mają już normalny zarost, a wy wyglądacie jak dziecko z gimnazjum, to na pewno nie byłoby wam to obojętne, miałem nawet plan, aby wejść na teścia w celu zwiększenia DHT, bo to on jest odpowiedzialny za zarost na twarzy, ale koks mam w planach dopiero za kilka lat. Byłbym wdzięczny za wszystkie wskazówki i odpowiedzi osób które znają się na tym lub miały podobny problem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
Genetyka jest troche bardziej skomplikowana niż 2+2=4, zdarzają się różne anomalie genetyczne a niektóre spowodowane są zmianami środowiskowymi, możesz mieć 0,1% szansy na genetycznie rzadki zarost i może trafić na ciebie. testo 550 to średni wyniki, zły styl życia - brak regeneracji, alko itd. też mogły zaniżyć wynik, nie wiadomo wolnego testosteronu masz bo to on jest aktywny. Minoxidil działa ale też nie na każdego i może powodować sajdy przez które ludzie rezygnuja ze stosowania, ale nie jest nim wzrost włosów pod oczami, to nie jest magiczny środek że po kilku miesiącach zrobi z ciebie małpę, a niektórzy nie notują żadnej poprawy albo zwiększone wypadanie włosów więc wiesz, loteria.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Taka już twa uroda też miałem kolegę który w szkole średniej się nie golił do tej pory ma kiepski zarost.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jono dowidzenia

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77
Czyli zostaje minoxidil chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak wspomniano taka Twoja uroda , ja niebawem 30 lat a wystarczy mi się ogolić raz na 3 dni i ma to również swoje plusy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja raz na2 tygodnie ale z lenistwa, i wyglądam jak sw mikołaj pod koniec

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
ja mam 25 a dopiero od roku czasu zarost mi ruszył,wcześniejsze lata to wystarczyło mi golenie raz na 1,5 tygodnia

a saa najwyżej ci przyśpieszy porost włosów i zrobią się bardziej gęste ale nie licz na to że będziesz po nich miał zarośniętą całą twarz bo tak to nie działa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
.


Zmieniony przez - sobiecwicze88 w dniu 2017-01-23 14:15:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
to, że dziadek i ojciec miali gena do zarostu to nie znaczy ze ty tez go musisz miec bo nie są oni twoimi biologicznymi rodzicami tylko matka i ojciec, od saa w jednym miejscu włosy mogą urosnąć a z innych zniknąć/badałeś w ogóle hormony?, minoxidil moze pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kolega się już golił w pierwszej liceum, na poczatku super bo broda i takie tam ale potem żałował tego że tak wcześnie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fizjoterapeuta + instruktor ćwiczeń siłowych z Trójmiasta

Następny temat

Ból w mostku

WHEY premium