SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z zarostem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 632
Pod oczami, prawie na całych policzkach rosną mi włoski. Robią się one coraz ciemniejsze. Do tej pory ich nie goliłem bo miałem nadzieję że same wypadną ale gdy golę tylko twardy zarost to wtedy te włoski są widoczne i to głupio wygląda. Nie chcę mieć twardego zarostu na całej twarzy, aż pod oczy. Co z tym zrobić? Bo gdy zgolę to odrośnie twardy bo golę te włoski od dołu bo są tam ciemne i w ich miejsce odrasta twardy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 632
no tak. owłosienie mam też na kalcie brzuchu ramionach nogach. w moim miescie raczej nie ma endokrynologa. moze byc dermatolog?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Zarost pod oczami? Jedyne co możesz w tym momencie zrobić to usunąć go u kosmetyczki jakimiś laserami. Chociaż nie wiem jak to się ma do depilacji twarzy w tak czułych miejscach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 316
Pod oczami? Nigdy o tm nawet nie slyszalem. Na policzkach to sprawa normalna witamy wsrod mezczyzn. Golenie co 2 dni przyzwyczaisz sie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 632
no pod oczy to nie ale do takiej większej okrągłej kości pod okiem. tyle ze u nikogo nie widzialem zeby tak wysoko mial ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Zacznij od badanie stężenia testosteronu, dehydroepiandrosteronu oraz androstendionu. To jakies zaburzenia hormonalne które trzeba zdiagnozować., Chyba ze przodkowie tez zarosnieci tzn ze sprawa geneyczna.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
@Hermann1 a genów nie każesz mu badać?:) może to ten tzw "syndrom wilkołaka" męska odmiana hirsutyzmu :D Ty weź się puknij w głowę, wiadomo ze testosteron/dht odpowiadają za zarost, ale nawet nie raczyłeś zapytać go czy to owłosienie występuje też na ramionach i plecach.:) Niepotrzebne straszysz chłopaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Nie genów nie.Trzeba zrobić badania hormonów które napisałem.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
No niech pójdzie do endokrynologa i powie mu że ma duży zarost i potrzebuje 3 badań:) To go wyśmieje, ewentualnie z własnej kieszeni wybuli ponad 100zł na w ogóle nie potrzebne badania.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Przeczytaj jełopie i odpuść.Gość pisze że cały jest zarośnięty. Badania które napisałem.Potem endokrynolog.

https://www.sfd.pl/zarost_pod_oczy-t899436.html 

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Nie masz pojęcia, ale brniesz dalej :) No i co mu to dadzą te badania?:) Wykastrujesz go chemicznie jeśli się okaże że ma za duży testosteron? I po cholerę badać dodatkowo DHEA i androstendion (pamiętaj ze to mężczyzna). A jeszcze jedno Prolaktyny nie każesz mu zbadać? też jest skutkiem hirsutyzmu:D (tyle ze u kobiet) :D ale skoro już mu 2 hormony które są powodem nadmiernego owłosienia u kobiet podałeś to czemu zapomniałeś o prolaktynie?

Zmieniony przez - 0scar w dniu 2013-01-06 19:57:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Autor te trzy badania i konsultacja. Tyle.Koniec rozmowy.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ochrona stawów, odbudowa

Następny temat

Podgłówkowe złamanie V kości śródręcza prawego

WHEY premium