SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odwieczny problem z pieprzami na twarzy.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
Witam. Mam jakies 25 pieprzyków na twarzy i chciałbym usunąć tak z 10 i z tym wiążę się moje pytanie gdzie w Lublinie można usunąć i ile takie coś kosztuje. Czy jest jakaś zniżka jeżeli usunę wszystkie naraz? Czy mogą zostać blizny, są to tylko przebarwienia nie wystające. Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
w tym rzecz ze ja mam bardzo ciemna karnacje, a pieprze sa prawie ze czarne dkatego ani ich zamaskowac ani nic a szukalem jakis domowych sposobow na wybielenie ich chocia zeby sie jasniejsze zrobily ale wszystko pisza ze nie dziala :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 155 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1429
http://www.lmgtfy.com/?q=lublin pieprzyki
pierwsze parę linków



Zmieniony przez - waania w dniu 2009-08-28 19:12:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
ale czy zwykle przebarwienia zaliczaja sie do tych refundowanych przez nfz, bo watpie ze sa grozne poprostu mam ich duzo strasznie maja gdzies od 2mm do 3 mm kwadratowych i tylko kilka jest czarnych reszta to jasny brąz ale bardzo widoczny? Prosze o wszystkie odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
odswiezam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
idz do dermatologa !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
szkoda mi placic 100 zl jak takie wogole nei sa zaliczane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
boze drogi...
nie wiesz co to nfz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
wiem ale nie kapujesz ze te wystajace sa zaliczane do refundowanych a nie wiem czy te plaskie tez dlatego sie pytam bo nie pojde na marne a nie dam po 300 zl za jednego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
jestes smieszny, skoro pytasz na forum o takie rzeczy, widzisz, ze nie ma osoby kompetentnej do udzielenia takiej informacji to nie pojdziesz do LEKARZA? bo to jest na marne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 155 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1429
zaczerpnąłem parę porad od znajomej, która miała usuwane pieprzyki z pleców i szyi. Fakt jest to refundowane, tyle że musisz mieć skierowanie. One miała usuwane je z powodu ryzyka infekcji.

Zmartwię Cię, zostały jej czerwone blizny. Pomału już bladną ale są widoczne nadal. Także sobie teraz wyobraź, co miałbyś na twarzy-pole minowe ?

Zmieniony przez - waania w dniu 2009-08-30 17:26:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Papierosy

Następny temat

Tetralysal 300mg ....

WHEY premium