SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z sutkami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 39
Mam problem odnośnie rozpoznania co mi jest generalnie jestem osobą szczupła 186cm 74kg i problem polega na tym przez wiekszość czasu mam takie nabrzmiałe sutki a kiedy je podotykam staja sie normalne dodam ze mam prawie 20 lat i problem jest juz od dawna











Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Badania hormonalne nie wskazują na to, aby cokolwiek było nie tak w tym kierunku. Nie pozostaje więc nic innego, jak udać się do lekarza specjalisty w celu wykonania badania fizykalnego, oraz USG. Wtedy już wszystko powinno być jasne. Stwierdzi on, czy w sztukach jest tkanka gruczołowa (ginekomastia), czy też sama tkanka tłuszczowa (lipomastia). Bez względu na to, jeżeli chcesz zmienić swoją sylwetkę, niezbędne jest wprowadzenie zmiany w diecie i aktywności fizycznej. Podstawą ku temu będzie trening siłowy. Zapraszam do odpowiedniego działu jeżeli zależy Tobie na tym.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
Witaj. Tak naprawdę trudno tutaj ocenić Co takiego dzieje się z sutkami, przede wszystkim nie napisałeś W jakim jesteś wieku i być może obecna burza hormonalna Jaka panuje w twoim organizmie sprawia że są one nieco nabrzmiałe na skutek na przykład zbyt wysokiego poziomu estradiolu, prolaktyny, A może progesteronu. Tak naprawdę musiałbyś się udać do lekarza żeby zobaczył czy sutki mają powiększone gruczoły i ewentualnie wykonać badanie obrazowe USG aby potwierdzić czy może być to ginekomastia. Faktycznie suty są nieco spuchnięte i można się tym zainteresować
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 39
Mam prawie 20 lat ,więc raczej aż takiej wielkiej burzy hormonów nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 39
A i przypomniałem sobie ze parę lat temu robiłem usg i lekarz stwierdził ze nie ma nic niepokojącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Pare lat temu to wieku w badaniach Wykonaj usg, poza tym bad lab - testosteron/prolaktyna/estradiol/progesteron/tarczyce zbadaj (przy okazji już podst bad diag). Zmierz też poziom bf/bmi.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
cieżko cokolwiek podpowiedzieć po zdjęciach. Na tych peirwszych które wstawiłeś wydają się mocno odstające, co może sugerować początki ginekomastii pod warunkiem, że jesteś osoba szczupłą z niskim poziomem tłuszczu, natomiast jeżeli masz trochę tłusczu podskórnego to może to być większa ilość tłuszczu zebranego w tej okolicy co sugerowałoby lipomastię, jednak to wszystko to wróżęnie z fusów, więc żeby zdiagnozować przyczynę najlepiej udaj się do lekarza, który zleci odpowiednie badania i wykona usg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 39
Dobrze to w poniedziałek lecę na badania lab i zobaczę co i jak ,a potem do lekarza po skierowanie na usg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 39
Robiłem badania wszystko w widełkach wyszło





Zmieniony przez - Kolonski11 w dniu 2022-09-12 20:06:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Nie sa to wszystkie badania ale dobre i to. Teraz usg.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 39
Jutro jadę do lekarza po skierowania na morfologie usg i analizy składu ciała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium