SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z przysiadami

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Mam problem z jednym ćwiczeniem,mianowicie przysiady ze sztangą na barkach.Chodzi o to,że jedną nogę mam krótszą o jakiś centymetr,na dodatek stopa jest dosyć sztywna i nie moge przykucnąć bez odrywania pięty od ziemi,co przeszkadza w wykonywaniu tego cwiczenia.Wobec tego pytanie jakim cwiczeniem moge je zastapic,zeby trenowac te same partie mięśni??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
Ja myślę, że to technika. Spróbuj może podłożyć coś pod pięty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Właśnie też miałem taki pomysł.Na razie przy cwiczeniach takich jak wiosłowanie sztangą,czy martwt ciąg,stawiam jedna stope na kocu,tak zeby sie wyrównały i kręgosłup nie był obciążany bardziej z jednej strony.A z tymi przysiadami tez myślałem zeby cos podłożyc pod jedną piętę,bo nie dam rady przykucnąć bez odrywania jej od ziemi,ale to bedzie ok??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening holistyczny +plan=.artykuł

Następny temat

Co zastosować na dwugłowe ud?

WHEY premium