SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z potęcją :(

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
Witam chciałem zdobyć wiedzę a mianowicie chodzi o to że brałem kiedyś 2 razy cykl z teki i teścia potem przestałem to stosować i jechałem dalej na różnych odżywkach to wszystko było przez około 4 lata teraz nie ćwiczę z rok może półtora a mianowicie dlatego że zauważyłem że przetrenowałem organizm a do tego miałem ciężką pracę fizyczną wszystko do pewnego momentu się zebrało że nie miałem na nic już siły tylko bym spał teraz po wizycie u lekarza okazało się że mam za bardzo ponaciągane mięśnie że np mięśnie grzbietowe są jak rura stalowa a powinny być miękkie jak gąbka dał mi teki relaksacyjne tzn na zwiotczenie mięśni powoli powracam do swojej dawnej formy to jedno a teraz drugie zauważyłem że jedno jądro mi nie powróciło tak jak drugie nadal jest podciągnięte myślałem o tribulusie 90 czy to mi coś da ? dziękuje za wszystkie wypowiedzi i pomoc w moim przypadku pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
no właśnie po 1 albo 2 trochę tzn 10szt tribusteronu z olimpu wziąłem ale teraz juz wiem co i jak i będę brał teraz to
DRIVEN SPORTS Activate Xtreme 120 kap. z tym
DRIVEN SPORTS Triazole 90 kap.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82754 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699865
nie nic nie da
masz problemy z jądrami - udaj się do androloga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
a to że mam osłabienie organizmu że ciągle chodzę zmęczony / bo ostatnio wyczytałem na necie że brak produkcji testosteronu jest przyczyna osłabienia i senności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82754 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699865
to zrób badania hormonalne ,wtedy będziesz wiedział
suplementy nie służą do leczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
wiem ale pomogą i wyregulują poziom testosteronu a nigdy tego nie zrobiłem co było moim błędem teraz to wiem wrrrrrr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
a gdzie i do kogo się udać żeby zrobić takie badania hormonalne ? :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
czy są jakieś testy w aptekach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82754 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699865
za głupotę się płaci

endokrynolog/androlog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
dokładnie wiem teraz to wrrrrr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
a czy przez ta głupotę mogę być teraz ciągle ospały i zmęczony oraz braku chęci do życia :(:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82754 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699865
możesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dokładność miarki z kreatyny fitmaxu

Następny temat

12 TYGODNIOWY CYKL KREATYNA , PROSZĘ O POMOC

WHEY premium