SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z Ultra Ripped

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dwa dni temu zaczolem brac ultra ripped, bralem 1 kapsółke dziennie(rano) ale doszedlem do wniosku ze to nic mi nie da. Dzis rano zapodalem dwie na raz (i dwie kapsułki green tea olimpu przed sniadaniem). Troche sie lipnie czuje i serducho mnie troche kłuje. Mierzylem cisnienie i mam 170/120 puls 120(a nie jestem "zmachany" czy zdenerwowany).Jestem cały mokry,gorąco mi. Zjadłem spore sniadanie rano a w brzuchu burczy z mi z głodu i ciagle jestem na "ssaniu".Niby tej kofeino troche jest w UR i W Green TEa a mi sie spac chce. I co teraz mam wrócic do jednej kapsółki dziennie?

PS: Bylem Miesiąc temu na EKG i kardiolog stwierdził jakies nieprawidłowosci ale powiedzial ze tego nawet sie nie leczy bo jest niegroźne.

Jesli spodobala ci sie moja wypowiedz,lub jesli znasz Leśniczego,wejdz na ta strone http://www.pajacyk.pl i kliknij na brzuch pajacyka.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Wrooć do 1 kaps, ale skoro masz jakieś nieprawidłowości to powinieneś wiedzieć, że ECA (tudzież EC) nie jest dla osoob z problemmi kardiologicznymi. Stąd wniosek...

artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez uzywam ultra ripped i jest spox zazywam dwie i sie zastanawiam nad 3 pamietaj ze nawet na pordukcie jest napisane ze nie powinni zazywac osoby z problemami serca z nadcisnienie z bulami glowy oraz osobami majacy broblem z psyhika pamietaj takze ze powinienies brac to miedzy posilkami ja biore 1 rano 9 przed sika potem 14-15 i nie zapominaze biorac ten produkt nie mozesz pic kawy bo naprawde moze cie wysadzic ;))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalić tłuszcz--ochronić mięśnie...

Następny temat

Naduzywanie efedryny, kofeiny...

WHEY premium