SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diet Ripped, a Ultra Ripped

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7952
Witam
Interesuje mnie jaka jest zasadnicza roznica miedzy Diet Ripped, a Ultra Ripped ? Czy rozni ich jedynie to, ze ta pierwsza wersja zawiera kofeine, czy jeszcze cos innego? A moze diet nie jest termogenikiem, gdzie ultra owszem... Bo zastosowanie i przeznaczenie sa podobne.




Zmieniony przez - monique_ w dniu 2006-04-20 23:35:56

"Jedzenie nie ma smakować, ma działać"




Bez klapsa psujesz bachora - LOBO

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oba ubogie w sumie
diet rip w składzie ma koffę, ala i taki bajer jak glukomannan, czyli rodzaj błonnika roślinnego, który ma to do siebie, że w żołądku pęcznieje, przez co masz uczucie sytości + ogranicza wchłanianie tłuszczów i cholesterolu
ultra rip ma w sumie skład typowego fat burnera
napewno ich połączenie + odpowiednia dieta i trening przyniosą efekty
ale imo jest wiele ciekawszych propozycji z tej kategorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7952
Kilka dni temu skonczylam "przygode" z thermo speed olimpa. Efekty sa widoczne, ale oczekuje czegos wiecej. Dlatego chcialabym za jakis czas sprobowac czegos innego. Pomyslalam wiec o ultra ripped. Po glowie chodzi mi tez thermal pro, ale nie wiem, czy to dobry pomysl. Co radzicie po thermo speed? Kontynuacje tego specyfiku, czy zamiana na cos innego?

"Jedzenie nie ma smakować, ma działać"




Bez klapsa psujesz bachora - LOBO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
thermal odradzam
do końca nie wiesz, co masz w puszce, a pewny towar ciężko kupić
skoro byłaś zadowolona z tse, to kontynuuj
albo spróbuj red line
scorch z MAN'a
meta burn xtp z MRM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7952
A jezeli mialabym wybierac miedzy thermo speed, a ultra ripped, to co moze okazac sie lepsze? Jedno i drugie to termogeniki, thermo z dodatkiem kofeiny. Zastanawiam sie ktora opcja bedzie bardziej skuteczna? Przychylam sie do kontynuacji thermo speed, ale ciekawa jestem jakie efekty po ultra ripped

"Jedzenie nie ma smakować, ma działać"




Bez klapsa psujesz bachora - LOBO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zostałbym przy ts!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9637
Przychylam się do odpowiedzi emenems'a.Thermala nie polecam,ze względu na podróbki.Obecnie jestem na redukcji z termo speed ext.i jestem bardzo zadowolona.Skoro skończyłaś tse parę dni temu,odczekaj może jeszcze kilka dni i ponownie zarzuć tse,skoro na Ciebie zadziałał.Powodzenia:)

Test your own limits and keep going

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybor x: storm czy 2xcp czy 2xnitro czy cp+nitro czy mono+cp?

Następny temat

Jaka odzywka odrazu po kreatynie?

WHEY premium