SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z pamiecia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
Witam wszystkich. Przegladalem forum od dłuzszego czasu i zapisalem sie teraz poniewaz mam sprawe dotyczącą mojego zdrowia.
Od pewnego czasu zauwazylem u siebie problemy ze zrozumieniem prostych rzeczy zarowno w nauce czy sprawach codziennych. Kłopotow z pamiecia raczej nie mam, najbardziej boje sie utraty zdolnosci logicznego rozumowania i analitycznego myslenia.
W szkole podstawowej nie mialem problemow z nauka, jeden z lepszych uczniow w szkole jesli chodzilo o matematyke i fizyke, potem coraz gorzej z tym bylo. obecnie na studiach jest czasem tak, ze mam problemy ze zrozumieniem materialu ktory mialem kiedys w gimnazjum.

Kontakt z narkotykami to marihuana czasem w liceum i nic wicej, alkohol bez tendencji do ciagow alkoholowych, papierosy z przerwami od kilku lat, bez sterydów.
Z tego co czytalem chora tarczyca moze to powodowac ale ja mam ją zdrowa bo byla badana.

Pomocy ja mam tylko 21 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Bez przesady
Ile masz lat?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5247
spoko juz ganji nie tykaj wiecej szachow warcab gry w karty krzyzowek gier strategji logistycznych wiecej czytaj mniej TV i netu wiecej sportu trenuj pamiec przypomnij sobie materialy z poprzednich lat itp zacznij cos wkuwac na pamiec jakies potrzebne regolki
a jakbys chcial supla to ginko biloba kawa pazona nie daj sie zwiezc rozpuszczalnemu go.nu ,bilomax - bardzo dobry polecam
ale zastrzegam i ostrzegam raczej trenuj pamiec a nie licz na cudowne suple poprostu wez sie w garsc i do nauki z kawa nie przesadzaj ale warto czasem mala slaba czarna pierd..nac przed wkuwaniem

jednym slowem sie rozleniwiles i to wszystko umysl jak miesnie trzeba cwiczyc bo sie puzniej traci pozdro

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6301
Może po prostu problemy z koncentracją?
Przeanalizuj czy dostarczasz organizmowi wszystko co jest mu potrzebne: od jedzenia i aktywności fizycznej po odpowiednią ilość snu. Może czegoś brakuje?
Kup sobie magnez z witaminą b6, więcej świeżego powietrza i tak jak kolega napisał - trenowanie pamięci.
Ja mam straszne problemy z koncentracją w okresie jesień-zima. Czasami ktoś z rodziny przyjdzie do mnie do pokoju i o coś zapyta, ja przytaknę na zadane pytanie i minutę później idę się dowiedzieć o co mnie pytano bo nie wiem na co "nieświadomie" się zgodziłam;) Już nie wspomnę o nauce:/
Sprawdź czy nie masz problemów z przyswojeniem istotnych dla Ciebie informacji jak urodziny dziewczyny, strategia jakiejś ulubionej gry. To co Cię interesuje zwykle nie zaburza koncentracji.

Zmieniony przez - Sarcina w dniu 2009-01-19 00:21:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
nie przesadzam, długo myslalem ze moze mi sie wydaje ale ostatnio jest coraz gorzej. mam 21 lat

Wolf nie mam problemow z pamiecia tylko ze zrozumieniem pewnych rzeczy, przykladowo z informatyki masz programowanie i musisz zrozumiec jaka bedzie logiczna linia kodu po poprzedniej. nie potrafie zrozumiec czasem banalnej prostej rzeczy, zasaday dzialnia prostego urzadzenia czy czegos podobnego. umysl caly czas pracowal i pracuje.

Sarcina cwicze, dobrze sie odzywiam, jem preparaty, odstawilem alkohol i maryche ktorej chyba z rok juz nie palilem, czasem papierosek. problemow z przyswajaniem takich informacji nie mam, tak samo z zapamietywaniem. najgorzej jak napisalem jest ze zrozumieniem pewnych rzeczy. nie potrafie tego lepiej wyjasnic niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5247
czyli poprostu nie potrafisz logicznie myslec
ale na ten proces sklada sie wiele czynnikow oslabienie kncentracji slaba aktywnosc muzgowa itp naprawde proponuje gry logiczne na myslenie szachy warcaby karty logiczne na pc strategie oraz zakum jakichs gier logicznych tak dla zabawy i treningu
mozesz sobie tez zrobic tak ze np; tak jak z tym programem z infy skojazyc sobie fuzne frazy z czyms co lubisz czyms co sie rymuje co latwo sobie przypominasz itp ja tak chemie wkulem nauke o materialach marketing itp dasz sobie rade pokabinuj napewno znajdziesz jakies rozwiazanie

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 490
Mi na polepszenie koncentracji kolega polecił magnez...
I troszku nawet działa...
Objawy niedoboru magnezu u człowieka: zwiększenie pobudliwości nerwowo-mięśniowej oraz osłabienia które mogą prowadzić do: nagłych zawrotów głowy, bolesnych skurczy łydek, rozdrażnienia, trudności w koncentracji, zaburzeń snu, nocnych potów, kołatań serca, arytmii, bólów głowy, mdłości, biegunki, drgań jednej z powiek...
Magnez w naszym organiźmie koordynuje około 300 procesów...

Wybrać rzeczy wielkie przebierając w rzeczach małych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
Wolf o to mi dokladnie chodzilo. ze nie potrafie logicznie myslec a wlasciwie ze stracilem tą umiejetnosc bo kiedys zadnych problemow z tym nie bylo u mnie. wkuwanie mi jeszcze idzie ale zrozumienie jak pisalem ciezko. strategie, gry logiczne itd wszystko jest

Honder przyjmuje od dluzszego czasu chema min i mzb i jest tam magnez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 823
może jakaś przerwa od tego wszystkiego by Ci się przydała, przemęczony pewnie jesteś

Kocham snookera
Ty również? Zajrzyj http://www.lubelskisnooker.friko.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 550
Poproś swojego lekarza, żeby zapisał Ci piracetam. Lek jest bardzo bezpieczny, niedrogi i powinien pomóc, ale na efekty trzeba czekać kilka tygodni. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
Bralem notropil i nic nie pomogl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak kawalka miesnia

Następny temat

Nadgarstek - wtf ?

Wiecej