SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z masą.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2
Witam, mam 19 lat, 175 wzrostu i ważę 55kg. Potrzebuję przybrać na masie, ponieważ chciałbym zacząć ćwiczyć. Dotychczas nie stosowałem żadnej diety(po prostu starałem się jeść wszystko) ani nie bawiłem się w suplementy na masę. Chciałbym się dowiedzieć czy tak od razu można zacząć brać odżywki na masę i zacząć ćwiczyć i przede wszystkim czy to jest zdrowe. Interesuje mnie także ile przez takie odżywki można przytyć podczas treningu(głównie takiego w domowych warunkach) i czy do odżywek będę musiał stosować jakąś dietę.

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5139
Możesz brać odżywki lajtem, widzę że jesteś ektomorfikiem to powinienieć jeść bardzo dużo , nie koniecznie z dietą;)

Jak coś strażnicy poprawić mnie ;)

Pozdrawiam ... Pamiętaj, Granice są w nas !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2
dziękuję za szybką odpowiedź kolego :) czekam na dalsze wypowiedzi użytkowników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Chłopie, ważysz zaledwie 55 kg, Twoje zapotrzebowanie kcal jest tak małe, że z pożywienia z łatwością dostarczysz wartość energetyczną organizmowi. Odżywki ( carbo/biało/gainer..) to uzupełnienie według braków w diecie, której nie masz. Zacznij się odpowiednio odżywiać, to rezultaty przyjdą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4434
Bez diety nic nie zbudujesz. Dieta jest podstawą. Odżywki to uzupełnieni jeśli nie możesz zjeśc jakiegoś posiłku.
Daj nadwyżkę kaloryczną w diecie, a nie baw się w suplementy, bo szkoda kasy w Twoim przypadku.

Nie masz perspektyw? Stwórz je sam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do oceny

Następny temat

Zrzucenie niedużej warstwy tłuszczu

WHEY premium