SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z libido, wyniki badań do oceny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
Przy tym poziomie to bym ćwiartkę cabaseru zarzucił ale jak masz iść do lekarza to na pewno lepiej ci doradzi po badaniach albo ewentualnie przepisze Dostinex właśnie. Gdy estro jest w ryzach to i ciężej o skoki prolki a u Ciebie jedno i drugie, także koniecznie udaj się do specjalisty.


Zmieniony przez - hipopodryl w dniu 2019-12-05 14:12:55
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35053 Napisanych postów 89946 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940940
maroxx11
pawel82
Powiedziałbym że wysoka prolka wręcz zabija libido...U jednego wystarczy że będzie ciut podbija i libido leży...

a co zazwyczaj jest przyczyną wysokiej prl ? można ją jakoś obniżyć naturalnie czy tylko farmakologia jest skuteczna ?

Przyczyną wysokiej prolka może być np: niedoczynność tarczycy , uraz fizyczny , silny stres itp...jest trochę tego , wystarczy troche przejrzeć neta...
Zbicie prolki raczej tylko farmakologiczne , Cabaser/Dostinex


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-12-05 14:15:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699736
Kolego na Twoim miejscu bardziej bym się skupił na nerkach , bo jak padną to padnie wszystko . Wracaj do urologa , on będzie diagnozował lub w razie potrzeby skieruje Cię do nefrologa . Natomiast sprawa prolaktyny to problem dla endokrynologa . Przyczyny podwyższonej prolaktyny podał już kolega powyżej . Jest jeszcze jeden chyba najbardziej poważny powód , w niektórych przypadkach nadmierna produkcja tego hormonu spowodowana jest przez gruczolaki przysadki mózgowej lub inne guzy zlokalizowane wewnątrz czaszki.Wiec tutaj potrzeba głębszej diagnozy a nie zażywania leków w ciemno .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 104
Witajcie :) w międzyczasie dorobiłem badania tj. profil nerkowy i byłem dziś u tego samego urologa w celu ich oceny oraz tych co wkleiłem w poście.Profil nerkowy-wszystko jest ok, a co do hormonów stwierdził, że takie odchylenia są bardzo małe, prolaktyna też... i że jak chce to mogę iść z nimi do endokrynologa, ale raczej powie mi to samo jeśli nie brałem sterydów itp. Więc na ten moment tyle..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
Konowały...
Prolka wy*ebana w kosmos a taki Ci powie, że nic strasznego. Kwestia osoby ale ale ja osobiście przy takim poziomie jestem nie do życia, mogę przelezec cały dzień na kanapie a i po jajkach nie chce mi się podrapac w międzyczasie
Jeśli czujesz się dobrze to ok ale jeśli odczuwasz zmęczenie, niekoniecznie dobry humor czy mniejsze libido, idź do innego specjalisty.
Ja byłem prywatnie u 3 endo i każdy z nich to szkoda gadać, specjalizacja to na poziomie damskich hormonów w ciąży czy podczas okresu, powiedz o saa to wytrzeszczy oczy i "a po co to Panu, chce się Pan zabić?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 104
hipopodryl
Konowały...
Prolka wy*ebana w kosmos a taki Ci powie, że nic strasznego. Kwestia osoby ale ale ja osobiście przy takim poziomie jestem nie do życia, mogę przelezec cały dzień na kanapie a i po jajkach nie chce mi się podrapac w międzyczasie
Jeśli czujesz się dobrze to ok ale jeśli odczuwasz zmęczenie, niekoniecznie dobry humor czy mniejsze libido, idź do innego specjalisty.
Ja byłem prywatnie u 3 endo i każdy z nich to szkoda gadać, specjalizacja to na poziomie damskich hormonów w ciąży czy podczas okresu, powiedz o saa to wytrzeszczy oczy i "a po co to Panu, chce się Pan zabić?"


No właśnie zmęczenie jest, między 15 a 19 godz. szczególnie...czasem widać po twarzy, że usypiam mimo, że się wyspałem (z tego powodu badałem tarczyce u rodzinnego-było ok) libido prawie zero.. humor hmm taki przeciętny, ale generalnie chęci trochę brak do jakichkolwiek aktywności mimo wysokiego testosteronu.A właśnie co do wizyt mam takie same spostrzeżenia niestety... Prawdopodobnie na początku stycznia spróbuję Cabaser/Dostinex w jakiejś mniejszej dawce i będę obserwował czy jest lepiej z libido itd/zrobię badania prl po miesiącu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
W międzyczasie poszukaj sobie prywatnie innego endo (nawet prv 1-3mce oczekiwania) a teraz dokładnie tak jak piszesz, skoro masz dostęp to daj ćwiartkę cabaseru, to bardzo mocny środek i idź następnego dnia sprawdzić jak się prolka trzyma. U mnie cwiatka zbija spokojnie 10ng ale jak wiadomo, każdy może reagować nieco inaczej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1066 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22755
Dziwne że nagle ci kreatynina wyszła dobrze tym razem ? Bo niema była przekroczona. Widocznie błąd labu lub jakiś syf w odzywce miałeś wtedy its lub jakiś lek. Co do libido prolaktyna wywalona mocno i dlatego niema libida i czujesz się jak stary pszymulony niewyspany dziad. Znam to tylko ja to zawsze mam po np dece a ty dopingu nie brałeś. Możesz spróbować cabaser pobool tab z 3 razy i badania i ponowić badanie za miesiąc jak urośnie znów to do Endo. Gruczolak its

Dugi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po trenie i tesciu

Następny temat

Zbicie Estradiolu

WHEY premium